Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
10
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
ce articol gretos; ce mai ziaristi....
Prin urmare, pentru a fi dezirabil în ziua de azi trebuie să fii ori fals, ori încolonat sub steagul cămășilor brune de tip nou, bruxellez. Nu-s de acord cu maltratarea femeilor, nu-s de acord cu Kadîrov și cu multe dintre tradițiile asiatice, dar hai să-i executăm public pe toți cei care-și permit să nu gândească asemeni nouă. Vehiculează idei toxice în spațiul public? Ok. Dar la fel de multe idei toxice vehiculează și agreații neocomunismului bruxellez. Și pe ei îi promovăm, pentru a strica de cap tânăra generație.
Pancu asa era și ca fotbalist, și ca antrenor, un om cu convingeri puternice care nu se sfia sa și le arate. BRAVO PANCULE!Mulți gândim ca el dar voi vreți slavaaaaaaa ucraina ????
Jos *** Burlaneasca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred ca era treaz, cum sa spui asa ceva...
"Slava Ukainii" se scrie brostule. Si Goebbles avea o parere, trebuie respectata parerea oricarui prost acum.
Asta e pancu *** *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a ajuns la federație...Asta e stoichita sa va spălați cu el pe cap aștia care le-ați ales si lăsați suporterii afara din mizeria asta
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.