Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu mai multe cluburi”
1
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
3
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a venit în fața jurnaliștilor și a explicat mutarea care a dinamitat meciul: „O să îl apăr mereu”
0
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
1
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
10
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Ba *** batran si neghiob, inclusiv firma care detine drepturile tv sa oferit sa aduca VAR in Romania pe banii lor! Daca era VAR , dinamoul tau , adica srl-ul lui frizeru ala neica-nimeni era retrodgradat din 2018! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca nu scrie ceva marele ziarist Raureanu si marele antrenor despre "vedetele" stapanului nu doarme bine .adevarul ca Man e mare vededa cel mai tare. Halal ziaristi toti sunt antrenori sunt scrbit de presa sportiva de la noi si de moderatorii emisiunilor de sport.Altceva nu vezi dect fcsb in sus si in jos si ce mari fotbalisti sunt Man si Coman. O sa vedeti daca o sa plece cuva vreodata ce "mari"sunt,afara nu este in campionatul nostru sa cazi la prima adiere de vant cum se intampla noi plus ca nu au nici fizicul pentru a face fata afara la primele dueluri tari o sa fie pe jos.
Articolul e duplicitar si perfid. El sugereaza ca demisia lui Mirel e deja pe masa federalilor, ceea ce eu cred ca nu e nici adevarat, nici corect fata de Radoi. E posibil sa o faca, dar felul in care presa face lobby pt acest gest e josnic.
Cam asta este "demnitatea" lui Radoi, ceva de tipul : " Adio, dar raman cu tine". Adica ...mai vedem ce va fi la urmatoarele meciuri, de parca ar fi in stare sa faca minuni. Am vazut ce poate. Un tip care nu stie sa faca in lot,a umplut echipa de "pitici" , ne spune ca Bancu este peste Camora, iar despre Alibec, cine nu-i convins pina azi ca-i puturos, fara rezistenta si joaca doar cu mingea...imi pare necunoscator
In Romania e promovata prostia,incompetenta...cum sa fii ma selectioner cand TU nu ai carnet de antrenor?nu ai nici bac-ul!
Stanciu nu a jucat niciodata macar satifacator.Nu a iesit din mediocritatea echipei.
Fotbalul românesc a fost distrus din interior, prin cumetrii, arbitraje pro fcsb, cfr si viitorul si prin media. Multe talente s-au pierdut din cauza jucătorului cu 2 picioare si a perlelor, diamantelor si simulărilor in careu de catre idolul universului, nea Tănase. Trist este că se continuă acestă tendinţă de umilire supremă in faţa bişniţarului de bilete de film. Păcat.
Sper sa-l tina pe Radoi pana in 2050 si cu Ianis capitan :))
Ala nu e dinamovist si nu va fi dinamovist in vecii vecilor Amin ! Cauta altundeva
auzi acolo. Fanii il doresc pe Mirel Radoi. Sa reconstruiasca. Cu buldozerul? O sa ajungem de rasul Europei. Penibili suntem deja. Auzi acolo. Sa jucam frumos. :)))))))))))))))))))))))))))))))))). Suntem cumva echipa de bob a Jamaicai la Olimpiada de iarna?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.