Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
...burleanu duce fotbalul romanesc la faliment...
La fel si Piti Talent!:D Au frate astia o familie nobila rau!:D
Vai ce acid , remuse esti mare Gogule !!!
Nu conteaza numele persoanei care a organizat turneul FRF ci de ce aceasta a acceptat acest turneu. Daca ai avea acest subiect poti sa-l dezvolti? Sau e mai usor sa scrii orice despre Steaua si Reghe. Poti sa te iei de mina cu Stucan si Mironica.
impresara are merite mari ptr aceste scenarii si adversari de marca numai cu MACIUCA mai lipseste un joc
CUPLUL penal blatist parior e implicat in toate mizerile
oare in Conturile cu i intra baniii DNAar tebui sa stie sa u se lasa treaba moarta
Cand se trezeste DNA din betie, fcsb si viitura nu vor mai exista, iar cei doi blatisti ce le conduc isi vor imparti celula :))))
Aham, deci tot Reghe e de vina ca a FRF a dat, semnat si acceptat un turneu cat un circ de 250.000 de euro, unde tot el Reghe a refuzat sa le trimeata si jucatori, desigur tot ca sa dea prost la imagine pentru ruda sa care a si condus acest turneu din umbra; vezi, asta inseamna sa fii ....ziarist!
Asta se intampla cand mita ciobaneasca, i-a lovit pe toti ! Poate sunt curiosi sa ajunga pe urmele lui !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.