Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
aici aveti dreptate...mare dreptate ...dar ce sa i faci? sunteti singurul care a tras acest semnal....in rest toti se inghesuie sa pupe pe cei de la fcsb!!....prunea are si el dreptate cand vorbeste ca federatia face doar ce vrea fcsb si cum vrea fcsb ! siii? se vede vreo schimbare?
Pai uite ca este o recidiva!! FRF este o grupare MAFIOTA AFLATA LA DISCRETIA lui gigi Belciug, a ingamfatului si Medusei!! Nu ti-e prea clar asta???
Cum adica?? Tu chiar vorbesti serios??/ Pai e in documentul corpului de control al lui Ciolos trimis la DNA?? De cand pana cand idiotul de Gigi Becali are voie sa SMECHEREASCA CAMPIONATE LA RAND fara nici o rusine numai ca sa-si FACA PLINUL DIN BANII DE LA UEFA??? O sa spui ca asta e FRF!! Da! FRF e o organizatie mafiota facuta PRES IN FATA lui gigi Belciug!!
...burleanu duce fotbalul romanesc la faliment...
La fel si Piti Talent!:D Au frate astia o familie nobila rau!:D
Vai ce acid , remuse esti mare Gogule !!!
Nu conteaza numele persoanei care a organizat turneul FRF ci de ce aceasta a acceptat acest turneu. Daca ai avea acest subiect poti sa-l dezvolti? Sau e mai usor sa scrii orice despre Steaua si Reghe. Poti sa te iei de mina cu Stucan si Mironica.
impresara are merite mari ptr aceste scenarii si adversari de marca numai cu MACIUCA mai lipseste un joc
CUPLUL penal blatist parior e implicat in toate mizerile
oare in Conturile cu i intra baniii DNAar tebui sa stie sa u se lasa treaba moarta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.