Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
dupa pauza trebuia schimbata juma de echipa minim,cicaldau era foarte important la mijloc,nemtii veneau peste noi nu mai recupera nimic,era consumat.Radoi n-a schimbat sa aduca un plus,a schimbat in partile unde chiar respectivii jucatori erau epuizati total
fara scuze, repr 1 a fost a noastra 2-1, iar a 2a a nemtilor, 3-0.... concluzia> 2-1 + 0-3 = 2-4! Alles Gute!!!!
Vorbiți de situații diferite.
Romania a avut multe echipe care joaca fotbal 1 repriza.
Tot campionatul Man a fost INEXISTENT, a jucat mereu...Trimiteti-l la sala de forta pe Ianis, saracul, are urgenta nevoie.
sa terminam odata cu laudele desantzate la Man si in special Ianis> atata timp cat Mafia o sa dicteze fotbal;ul in Romania(si nu numai in fotbal)..rezultatele nu o sa fie cele asteptate
un jidan chior care daca se consulta cu VAR vedea ca faultul lui Hagi a fost in afara careului.
Un turneu ff bun , bravo baieti , eu consider ca a fost cel mai mare eveniment fotbalistic al nostru.Mare atentie la cioban asta strica tot ce este bun la noi , trebuie scos pe linie moarta de presa *** ! oricum felicitari intregii echipe !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi fost sau nu penalty, Hagi nu trebuia sa traga de tricou la marginea careului. Gest de jucator amator, la o faza care nu anunta mai nimic. Felicitari echipei pentru performanta, totusi, sa ajungi in semifinala e ceva, cand te gandesti ce campionat slab avem.
vorbesti sa te afli in treaba,mingea trece prin zid,e vina exclusive a zidului,radu vede mingea foarte tarziu n-are nici o sansa sa scoata mingea aia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.