Postat de bengalezulsebyk pe 27 Iunie 2019, 19:54

Puscas la Steaua ar fi cel mai bun transfer, un atacant excelent,

a zis talpan ca nu are bani de transferuri...:)

adook
adook  •  27 Iunie 2019, 21:42
Postat de tonyys pe 27 Iunie 2019, 21:37

Manea e cea mai mare decepție de la acest european,azi la primul gol putea sa faulteze iar în meciurile cu Anglia și croatia a fost bulevard pe partea lui

iar man cel mai bun,nu-i asa?apropos,daca manea a fost depasit.de ce nu l-a ajutat man care era pe partea lui?ce a jucat man azi gigistule tontis?poate ne explici si noua cum n-a fost in stare acest man de zeci de milioane sa preia doua pase ideale in careu si ramanea singur cu portarul-de la prima greseala a lui a plecat contraatacul nemtilor cand au dat golul de 1-0 .

mario_rdfe
mario_rdfe  •  27 Iunie 2019, 21:22

Nu mai loviti in jucatori..radoi si lipsa lui de experienta a u distrus tot. A facut trei greseli colosale CO LO SA LE ! NU AI VOIE . Boingiule dormeai ?!??! Ce naiba l ai lasat pe radoi de capul lui ?!?! Trei erori nepermise ! Scoaterea DEVREME a celui mai bun om, pe langa puscas..ANDREI IVAN ! principalul motor ptr meciul SUPERB facut in prima repriza..a doua greseala, il tii pe baluta desi e groggy..si iei trei goluri din cauza lui, scaparile nemtilor pe zona centrala unde baluta trebuia SA INCHIDA ! A treia...il tii de frica lui gigi pe man in teten...desi a fost praf praf la acest turneu..totusi..nu jucatorii sunt de acuzat..doar mirel radoi..imi pare rau sa o spun.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  27 Iunie 2019, 19:57
Postat de Abigail Laslas pe 27 Iunie 2019, 19:56

Fără Olteanu ala prost Ivan eram și mai departe

dupa Puscas, Ivan e cel mai bun. ce sa mai zic ca a facut si defensiv o repliere de 60 de metri si i-a luat aluia mingea din picior.

thomassystem
thomassystem  •  27 Iunie 2019, 22:06

Iunie 2020. Ianis Hagi cumpărat cu 10 milioane de euro de Genk este returnat pachet la Viitorul. După 32 de minute jucate în prima ligă belgiană în 5 meciuri ,toate din postura de rezervă, cea mai mare țeapă din istoria lui Genk revine la clubul care l-a propulsat în lumea mică a fotbalului. Umblă zvonul că Girondins Bordeaux va fi a treia țeapă din CV-ul prințului, clubul francez oferind 18 milioane de euro pentru deserviciile sale.

1823450594385051
Cristan Schwartz  •  27 Iunie 2019, 21:27

au alergat mult baietii in prima repriza pe 42 gr...nemtii s-au mobilizat la pauza ..a venit penalty-ul repede + loviturile impecabil executate..asta e oricum bravo lor ???? au viitor..sa vedem seniorii lui gurita ,cu fite de vedeta ce fac ! de la nemti jucator de perspectiva e Walschmidt..are 7 goluri inscrise in turneu...! e un viitor Panzer! Hagi e curtat intens de GENK care ofera 10 milioane de euro!

mario_rdfe
mario_rdfe  •  27 Iunie 2019, 21:49

Daca iesea baluta si intra nedelcu, plus dragomir la man si ramanea ivan pe teren..si aveam un antrenor experimentat, Romania nu pierdea meciul asta nici daca erau 50 de grade si am fi jucat in fiecare zi..Germania , in afara de acei atacanti, nu a impresionat cu nimic. Veti vedea in finala, spania sau franta ii calca in picioare. Suntem mandri de ce am reusit..felicitari !dar ramane gustul amar ptr ca se putea mai mult..o finala istorica ! Mare pacat..o ocazie unica ! Romania putea sa bata rau de tot Germania, cu un antrenor experimentat..

tonyys
tonyys  •  27 Iunie 2019, 21:42
Postat de tandd pe 27 Iunie 2019, 21:41

nu e mare fundas nici manea,dar nici man nu prea s-a omorat sa-l ajute,ajunge destul de tarziu inapoi,cred ca totusi nu e locul lui in acest system acolo

Corect și man foarte slab tot turneul.

catalin_cj
catalin_cj  •  27 Iunie 2019, 21:05

Bravo băieți! În sfârșit o echipa care joaca fotbal. Asta e, capul sus, alții au plecat acasă cu nume mai mari și cu jucători pe la echipe puternice. Felicitări,

dakesis
dakesis  •  27 Iunie 2019, 21:00

asta inseamna sa fii profesionist - sa joci pana in minutul 90. Ai nostri cad de prin minutul 60. asta este - ramanem cu frezele, cu tigarile, cu fetele si cu masinile. STiu ce spun, am facut si eu fotbal la juniori, numai figuri la majoritatea jucatorilor. Pregatirea fizica la pamant, pe cand astia din vest se pregatesc ca lumea, noi facem fente, jucam din talent, din figuri. Cam asta e diferenta. Meciuri din talent si bulan castigam si noi odata la 10 ani:) Cu Germania intr-un amical si acum la astia mici cu Anglia din noroc, mai degraba. In rest, a fi fotbalist inseamna mult mai mult decat talent. La munca, baieti!