Alte știri din fotbal
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit votul de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
39
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Lasa ca a fost Mortutan bun.
Sa nu uit ! Sunt suporterul Rapidului de 65 de ani si nu pot spune (persoana obiectiva fiind !) ca nu imi pare rau ca nu este in liga a I a ! Dar recunosc ca nu a avut valoare si degeaba ar fi intrat anul trecut ca era ciuca batailor !!
Ramanem cu faptul ca nu ne-a batut nimeni la acest Euro. E mult, e putin?? Dupa felul in care am aratat cu granzii, e mult. Dupa efectul ratarii calificarii in sferturi e putin...adica nimic. Diferenta dintre echipa de acum doi ani si cea de acum este prima repriza din 2019 semifinalei cu Germania, bagata in corzi de ai nostri ...atunci. Nu merge cu "smecherii" la nemti!!!Nu mai amintesc de celelalte jocuri unde am avut si posesie mai consistenta, ocazii si goluri. Am fost mai "subtiri" si neconsistenti in joc fata de acum doi ani. Oricum, experienta de la Euro e buna in viitoarea campanie de calificari. Asta e, mergem mai departe!!!
Ai uitat de John Becali,selectionerul coordonator !
Bai, tu chiar esti pr---hoo st !Da, rau de tot ! E rau egal cu Germania si Olanda ? Chiar esti batut in cap !Unde vezi tu dezatrul ? ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Morutan si Petre- catastrofali.....Sa pleci acasa cu 5 puncte in asa o grupa, chiar este pacat ! Merita tot respectul nostru baietii astia!
Chiar am ieșit onorabil,indiferent ce spui tu! Voi vreți peste noapte campioni europeni și mondiali,dar uitați în ce fotbal joaca majoritatea, uitați unde joaca adversarii si la ce nivel
Avem fotbalisti slabi, dar jurnalisti si mai slabi...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E un frustratrat, am avut rezultate mai mult decât onorabile având în vedere adversarii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.