Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Inca nu am vazut un parinte care sa-si bata joc de copilul lui asa cum o face,cu deosebit talent,Gica Hagi ! Oare cu ce i-a gresit bietul ficior ??
Am si eu un mesaj de trimis austriecilor: fc fcsb ist nicht Steaua Bukarest! :)))
Gică? Tu ești? Hahahaha haha, doamne cât am putut să râd.... Întâi de Hagi și după aia de tine. Băi băiatule, tu ești născut pentru Stand-up comedy. :-))))))))
eu cred ca ianis nu seamana cu zidane.....ci cu pele...la stangul...maradona la mana....bekenbauer la jocul de cap si carlos robertao la piciorul drept ....iar jocul in camp e fenomenal....ceva undeva intre totti si zaneti....e super...pacat ca lui guardiola nu ii place cum se imbraca ianis...l-ar fi luat la city....
Ati vazut ce inseamna un parinte care bate campii ? baiatu' lu' tata nu da o pasa de 4 m dar e comparat cu Zidane ! si unii mai spun ca Hagi poate relansa nationala. Zilele lui Ianis in Scotia sunt numarate. O sa l vedeti curand capitan la Viitoru ca doar pt el a facut rejilii echipa.Sa aiba de unde pleca si unde sa se intoarca ! ca valoare nu e bun nici la Faurei ,sub comanda lui Banel..!
Gica, tata, cand vei inceta sa iti sufoci progenitura netalentata si sa il lauzi in mod penibil si deplasat ?Nu vrei sa intelegi ca e paralel cu fenomenul si ca nu are rost sa ii distrugi viitorul! Lasa-l sa faca o scoala daca vrea , ca nu pare chiar prost si sa faca ceva potrivit pentru el in viata ! Daca nu vrea scoala poate il faci magazioner la IAKI sau PR la Viitorul, ca de fotbal....nu are rost sa il chinui!
Nea Agi nu se mai face bine , pacat de el .
Adica, sa intelegem asa: daca-i zice un adversar ceva de Kira, il loveste cu capul in piept? Ca la altceva... nu vad vreo asemanare cu Zidane.
Curat Zidane! Cred că ai acum râd aia care l-au ascultat pe ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intradevar ficioru e magician. Ei nu loveste mingea, mingea se loveste de el...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.