Alte știri din fotbal
Gigi Becali a găsit „cel mai bun fotbalist român”, imediat după eșecul cu Turcia: „E jucător de clasă”
0
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Noi avem atacanți și mijlocași de valoare, care sunt ăia? Majoritatea care joaca în străinătate sunt doar rezerve! Lasă-ne Hagi, ca nu ai curajul sa recunoști ca băiețelul tău nu a jucat nimic, viteza nu are deloc, e praf, iar la Rangers intra pt câteva minute și din noroc mai da și el o pasa de gol!
are perfectă dreptate Gicuță, n-ai apărare, pui atacu să alerge la recuperare ca *** si te miri ca nu miști deloc în față, trebuie doi fundași laterali bătăioși, rapizi si solizi, care să-ti urce mingea ca doua extreme veritabile, în timp ce playmakeri gen Hagi si Stanciu alearga de le ies creierii din cap, fundașii noștri dorm, nici pe stînga nici pe dreapta nu ai siguranță, nu sînt incisivi, fug de linge, se retrag lasînd loc atacantilor adversi ca o invitatie, hai sa zic ca nu apara cum trebuie dar nici nu urca mingea, nu au creat niciun pericol în benzi în niciun meci, ba chiar au pus echipa în pericol de fiecara dată când urcau, cel putin Manea e pe dinafara, e complet aerian si suturile sale de rîsu curcilor, nu urci mingea si obosesti aiurea mijlocu e normal sa nu creezi pericol, ca și în meciu cu Islanda, senzația e că adversarii puteau să joace si fără portar cu noi, atît de amorfi sîntem, asta nu e fotbal, e bataie de joc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare filozof,mare antrenor ,mare.......blatist !@@
Batem Slovenia ?:))
Jucatori de valoare mondiala?:)))))))))))Bre nea Gicuta, pai daca sunt de valoare mondiala de ce nu au dat 5 goluri? Vorba unui clasic in viata, nu conteaza ca nu avem aparare, dam mai mult cu un gol ca adversarul !
BRAVO ! AI MARE DREPTATE :
Gica Hagi selectioner! Merita acest lucru! Ca jucator a fost liderul unei echipe nationale ale carei performante nu le-a egalat nicio alta generatie, ca antrenor a luat titlul cu o echipa creata de la zero si a lansat multi dintre componentii actualei reprezentative. Am pus antrenori care nu aveau in CV nici macar a zecea parte din ce are Hagi, de ce n-am incerca si cu el?!
Baiatul asta a luat-o razna rau. El vrea doua lucruri si sa ajunga selectioner si sa joace Ianix, altceva nu-l intereseaza. Nu e in stare sa spuna un lucru concret sau sa dea o solutie. O fi unul sau doi sariti la convocare, dar unde sunt mijlocasii si inaintasi aia de clasa mondiala ? Cica 'treziti-va si cautati'. Unde? Suna a autoinvitatie, adica un fel de puneti-ma pe mine si-i aduc eu. Pe cine? Pe Ianix, Dracus, Iancu, L Munteanu si alte epave scolite la Viitorul. Jenant Rusinos. Cica sa-l credem pe cuvant, ca el a jucat la cel mai inalt nivel? Unde? La Real a fost dat afara. Brescia a fost echipa de top? La Barcelona stergea Stoichkov cu el pe jos, nu-i dadea voie sa joace decat extrema stanga. A avut noroc la Galata, acolo a inteles si el cat de cat ce trebuie sa faca un fotbalist. Din pacate implinise 30 de ani. Daca avea ghinion si-i rupea cineva piciorul la 28 de ani, nici nu se vorbea despre el, punea mana la chipiu cand auzea de Dobrin, Balaci, Lucescu si altii. A devenit jalnic.
toate gunoiele astea ordinare care il contrazice pe HAGI sant numai gunoaie *** , bai dementilo si sugaciosi a lui prodanca , CE O ZIS BAI GAHI ???? CATI ANI ORI TRECUT DE CAND VO ZIS CA TREC 20 DE ANI SA MAI VEZI ROMANIA LA NIVELU CARE AU DUSO EI ...????/ CE DRACU VRETI SA VA MAI DEMONSTREZE ?????? HOTI ORDINARI SI AGRICULTORI PUSI IN FRUNTEA FOTBALULUI , numai dupa bani santeti nenorocitiilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
REGELE ALBANEZO MACHIDON NE ZICE EL.)))))))).MAI BINE TE DUCEAI SA FACI CURAT IN CAMERELE DE LA IAKI DECAT SA DELIREZI PE POST NATIONAL,RUSINE CUI TE BAGA IN SEAMA,ESTI PENIBIL CU ACEASTA OBSESIE NUMITA IANIS,SE VEDE DIN SATELIT CA LA I INDRUMAT GRESIT SPRE FOTBAL SI CONTINUI S O TII PE ASTA CU FITU SI ACADEMIA TA DE NULITATI.NE AM SATURAT SA NE MAI ZICI TU.NU MAI CONTEAZA DEMULT CE DELIREZI TU ! DACA NU AI DRAMUL DE MINTE SI DECENTA SA TACI...MACAR CITESTE MESAJELE(CU SUTELE) IN CARE ESTI PE BUNA DREPTATE LINSAT !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.