Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
3
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
1
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
3
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
5
Știri din fotbal internațional
CALIFICARE în Liga Campionilor pentru Răzvan Marin! Prelungiri în Slovenia și seară istorică a fotbalului norvegian
2
Jose Mourinho, revenire perfectă pe Bernabeu! » Kylian Mbappe, hat-trick în Real Madrid - Real Sociedad
3
Pe cine aduce Aston Villa în locul lui Ollie Watkins
0
Românul care a înfruntat recent marea surpriză din UCL descoase echipa-fenomen din Azerbaidjan » Comparația cu România: „La ei nu există așa ceva!”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Cum sa fie problema la fundasi ? Eu am vazut 2 meciuri in care mijlocasii nu au facut faza defensiva deloc,care este foarte importanta in zoua de azi,nu am fazut o faza creata de mijlocasi , un un-doi , un sut sanatos la poarta , o pasa buna la atacanti....despre ce vorbim?
Nu Burleanu!Stoichita e jupanul la selectionate!Burleanu e...onorific!
Singurul care mai arata a fotbalist era...un fundas!Cristi Manea!
Păi, Academia fabrică și apărători dar, ca și mijlocașii și atacanții, sunt cam neînțărcați! Ce isprăvi a făcut Viitorul în preliminariile cupelor europene? Nimic. Păi ce să facă la națională? Același lucru.
Daca Ianis era fundas, Hagi zicea ca nu avem atac. Bla, bla, bla, bli, bli bli. De fapt, nu mai avem fotbal. Si in top 10 dintre cei care l-au facut praf sade insusi "regele", responsabil de aducerea conationalilor sai merituosi in ale sportului. De acolo a inceput sania s-o ia la vale, e chior cine nu vede. Restul smecherilor, Pinalti, Gloria Bistrita, Borcea etc etc etc, s-au urcat in carutza pe parcurs, dar nu ai au manat caii. Si acum e la fel. Si cine vine sa tina lectii de vedere la distanta? Cartitza. Hahahahaha
Ma voi il contraziceti si pe Hagi nici acuma nu intelegeti BURLEANU este vinovat pentru ca a PROMOVAT ANTRENOR pentru nationala romaniei un debutant fara experienta tactic e la pamant nu e destul de experimentat pentru meciuri la nivel Mirel e un om simpatic uman vorbind il apreciez dar ca ANTRENOR nu e nici pe jumatatea lui Victor piturca care nu cunoasteti fotbal numai comentati aiureli
Aia cu atacul de talie mondiala a fost la fenta. Ca daca zicea ca numai mijlocul e de talie mondiala ar fi batut prea tare la ochi.
Numai daca GG ii imprumuta lu finu Mirel tusierii lui!
Nu sunt decat partial de acord cu tine...Prin nastere si talentul se mosteneste iar aici sunt nenumarate dovezI de talent mostenit prin nastere de multe progenituri de fotbalisti, unii din ei chiar si-au depasit parintii...Cazul PAOLO MALDINI e primul care imi vine in minte, a fost mai bun decat CEZARE MALDINI si el un fotbalist urias !Uneori talentul nu este suficient ca sa ajungi mare, poti sa fii super talent, daca iti bati joc de el si nu muncesti ca sa il slefuiesti....DEGEABA ! Asa ca, talent fara munca egal cu ZERO!
Noi avem unul care face un lucru prost, si altii care nu fac nimic. Si il criticam pe ala care face un lucru prost. Sa puna mana aia care nu fac nimic si sa faca un lucru mai bun, si atunci cel care face un lucru prost va disparea prin competitie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.