Comentarii (8)
hexagon  •  27 Noiembrie 2019, 20:24
Postat de 7manuel pe 27 Noiembrie 2019, 15:12

L-am vazut pe Mutu atat ca antrenor, dar si conducator (la mimamo). Atat ca antrenor, la Voluntari si in Arabia, dar si conducator la mimamo acesta nu a aratat nimic. Un zero barat, cel putin pana acum. Nu spun ca Radoi ar fi un mare antrenor, dar comparativ cu Mutu chiar este. Cel putin pana acum.

cine e mutu ?

7manuel  •  27 Noiembrie 2019, 15:12
Postat de cornelconasu pe 27 Noiembrie 2019, 10:43

Mutu e peste Rădoi cu 500 % la toate capitolele ! De fapt nici nu se compară ce au jucat și pe unde , însă Mutu are un defect : spune lucrurilor pe nume , nu pleacă... capul și asta nu e pe placul marilor specialiști din FRF !!! Dacă vrem performanță.....dar se pare că vrem doar liniște, mediocritate și promiscuitate pe axa Hagi-Becali-Stoichiță-Burleanu !

L-am vazut pe Mutu atat ca antrenor, dar si conducator (la mimamo). Atat ca antrenor, la Voluntari si in Arabia, dar si conducator la mimamo acesta nu a aratat nimic. Un zero barat, cel putin pana acum. Nu spun ca Radoi ar fi un mare antrenor, dar comparativ cu Mutu chiar este. Cel putin pana acum.

Motroc Florin  •  27 Noiembrie 2019, 14:11

Va salut cu respect . Nu ma propun nicăieri. Am fost întrebat si am raspuns!ATAT ! Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni si din respect pt cititorii Gazetei , am postat acest comentariu .

7manuel  •  27 Noiembrie 2019, 13:25

L-am vazut pe Mutu atat ca antrenor, dar si conducator (la mimamo). Atat ca antrenor, la Voluntari si in Arabia, dar si conducator la mimamo acesta nu a aratat nimic. Un zero barat, cel putin pana acum. Nu spun ca Radoi ar fi un mare antrenor, dar comparativ cu Mutu chiar este. Cel putin pana acum.

steaua.libera  •  27 Noiembrie 2019, 11:45

*** S-a autopropus la fcsb, acum la U21. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

coriolanus  •  27 Noiembrie 2019, 11:30
Postat de cornelconasu pe 27 Noiembrie 2019, 10:43

Mutu e peste Rădoi cu 500 % la toate capitolele ! De fapt nici nu se compară ce au jucat și pe unde , însă Mutu are un defect : spune lucrurilor pe nume , nu pleacă... capul și asta nu e pe placul marilor specialiști din FRF !!! Dacă vrem performanță.....dar se pare că vrem doar liniște, mediocritate și promiscuitate pe axa Hagi-Becali-Stoichiță-Burleanu !

Mutu este cu 500% peste Mirel la consumul de linii..

vladutz13  •  27 Noiembrie 2019, 11:08

Ce a invatat in facultate???

cornelconasu  •  27 Noiembrie 2019, 10:43

Mutu e peste Rădoi cu 500 % la toate capitolele ! De fapt nici nu se compară ce au jucat și pe unde , însă Mutu are un defect : spune lucrurilor pe nume , nu pleacă... capul și asta nu e pe placul marilor specialiști din FRF !!! Dacă vrem performanță.....dar se pare că vrem doar liniște, mediocritate și promiscuitate pe axa Hagi-Becali-Stoichiță-Burleanu !