Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
E ,,greu'' nu-i asa !!? Expresia -nu numai in Ardeal ci si in Moldova si Valahia- este de Ticu sau Tica , tuturor celor pe care-i cheama Dumitru [ Mitica -Tica - Ticu ] cat si celor pe care-i cheama Constantin [ Costica -Tica-ticu ] Hai pa !!
Nu neaparat mai tare dar putin mai devreme.
Ti-am dat like, dar vina principala acolo a avut-o marele pupator de icoane, asa-zisul cascheta, care l-a tinut pe banca pe Stelea care era foarte bun la jocul aerian si la centrari.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prunea este un mimaovist de seamă. Prin anii '90 îi strigau suporterii că prinde PRO TV-ul cu *** lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce bine era dacă te'mpingeai mai tare în Kenneth Anderson în loc să prinzi muşte prin poarta naționalei...Azi erai erou! Aşa...mai un mic, mai o fripturică, o garagață pe la sindicat...țaca-paca! Ca "băetzashii"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.