Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
nu cred ca exista cineva sa nu fi plins dupa meciul cu suedia !
Cum adica, nu a fost Il Mooce cel mai bun antrenor român? Basfemie!!!
Stucane, Hagi a ajutat un fost fotbalist bolnav pentru 10 ani de zile cu 300 de euro! Si asta se intampla acum cativa ani. Tu ce ai facut la viata ta in afara de a scrie aberatii?
N-a existat comentator mai odios ca Ionel. Cand vorbea ziceai ca plange in sughituri. Mai degraba il ascultai pe Cornel Pumnea, alt produs al propagandei ceausiste, cei doi n-aveau nici o treaba cu fenomenul sportiv, erau produsele sistemului.
Dar eram Fericiți cu puținul pe care îl aveam. Cartofi prăjiți la ceaun, in untura, când erau aproape gata aruncai 3 oua peste, ii scoteai pe platou și apoi brânza rasă. Gala desenului animat și apoi la joaca pana seara, afara!
:))) Combinația carne-cartofi nu-i indicată! Eram săraci, dar sănătoși. Iovan. Bumbescu și alții se accidentau o dată la zece ani. Prăpădiții ăștia de acum, hrăniți cu avocado și fructe de mare, se accidentează de trei ori pe sezon. E suficient să urmărești filmulețe pe youtube cu Costineștiul din anii '80 ca să constați că obezitatea era o boală aproape necunoscută printre tinerii epocii. Nu există societate perfectă, fiecare vine cu bune și rele. Eu o prefer pe cea de acum, dar asta nu înseamnă că o să văd numai rele la cea trecută.
L-ai uitat tocmai pe Graur, păcăliciul numărul unu!
Cum de sunt permise aceste comentarii delirante? ASTA E UN INTERVIU LUAT DE STUCAN LUI IONEL STOICA, AFIRMATIILE LE FACE IONEL STOICA NU STUCAN.
Da, este adevarat, pentru vreo 10 ani de zile Hagi i-a trimis unui fost fotbalist bolnav pe care nu-l cunostea 300 de euro lunar. Adica un salariu!
daca tu asta ai inteles fara sa pricepi ironia, mi-e mila de tine! nu mai judeca pe altii cand tu nu faci diferenta dintre misto si serios!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.