Alte știri din fotbal
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Nu e liniște înainte de Slovacia - România! Căpitanul a ieșit public și a lămurit presupusul conflict
0
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Îmi place foarte mult mentalitatea lui Daum. Este o mentalitate pozitivă și sănătoasă. Antrenamentele sunt diferite față de ce am făcut eu la echipele de club și trebuie să avem mai multă răbdare... Cu alte cuvinte antrenori precum Contra, Andone, Reghe sunt de ***, doar Daum e zeul antrenoratului. Si astia te laudau ca ai fi un pic peste medie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu daca sistemul este vinovat,dar selectia si titularii cu siguranta.Daca este adevarata stirea cum ca un ziarist face selectia si nu antrenorul,cum ar fi fost si normal,atunci este o problema.
Atata timp cat de fiecare data o sa cautati vina numai la antrenori si nu recunoasteti ca multi din cei ce ajung la nationala sunt petarde si fotbal ioc o sa aibe Romania. La nationala tarii pe orcine ai aduce, jucatorii sunt mult prea nesimtiti si chiar antifotbal unii ca sa meriti mai mult decat prezenta in calificari. Jucatori cica profesionisti care nu pot face o preluare corecta e ca si cum ai ajuns la o facultatea de stiinte exacte si nu stii tabla imultirii. ;-))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce infime? Trebuie de castigat toate 4 meciuri ramase si sa asteptam inca cate un pas gresit de la danemarca si muntenegru...
Palici ce zice ?
Hanca e un fotbalist de urmărit... Chiar și în declarații... e un (prim) fotbalist care apelează la mental coach (din ce șțiu) și care știe ce un yacht..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.