Alte știri din fotbal
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Toata lumea este ingrijorata ( si pe buna dreptate) de situatia lui Moldovan ( si Dragusin) dar nimeni nu se intreaba ce cauta aceasta nulitate fotbalistica numita hagi jr. in lotul nationalei.
Păi da dom Toader,mai ciugulesti tu o diurna ,o plimbare prin Madrid , ca na ,vața de atârnator, e frumoasă. Auzi la el,, mă duc sa vad cum se antrenează" , de parca la Rapid se antrena cu mingi pătrate. Ce gargară de doi bani. Bine ,Burli , functionează , că e paralel . Bă, da ne lași ?
Lotul pt euro tb sa fie format din jucatorii care au participat in preliminarii si Iordanescu nici nu ar tb sa ia in calcul un jucator care nu a participat la nicio actiune in ultima campanie. Jucatorii care se califica cf nr convocarilor, meciurilor si minutelor jucate in sezonul 2022/23 sunt: Portari: Moldovan, Radu, Nita Fundasi Centru: Dragusin, Burca, Rus Dreapta: Manea, Ratiu Stanga: Bancu, Sorescu (polivalent) Mijlocasi Defensivi: R Marin, M Marin, Cicaldau Ofensivi: Stanciu, Olaru, Hagi Atacanti Stanga: Coman, Mihaila Dreapta: Man, Morutan Centru: Puscas, Alibesc, Dragus
H. Moldovan facea gafe si cind era in forma (la Rapid), dar dupa ce a facut burta pe banca de rezerve.....
Dar ionutz radu ce mai face ? Daca moldovan a reusit sa ocupe postu de titular la nationala in urma cu 5 luni, in competitie cu tarno si aioanei. Ce ar trebui sa intelegem daca aioanei devine titular ? Dava pare interesant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.