Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
De ziua lui, Kylian Mbappe a egalat marele record al lui Cristiano Ronaldo: „O onoare! Este idolul și prietenul meu”
0
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
ce javre ceilalti 10 sa ii stea in spate lui Chivu
Draga redactie, Daca tot v-ati deschis ziar de mica publicitate, nu vreti sa incepeti metodic sa eliminati articolele. Alex va recomanda urmatoarele: -sa stergeti comentariile la articole, ca sa aiba suficient spatiu cei cu anunturile -sa stergeti mai apoi si articolele cu totul, ca oricum nu sunt comentarii la ele. -sa adaugati cat mai multe poze cu gagici goale -sa faceti o campanie similara la televizor. Fara filme si emisiuni. Doar reclame. Pupici.
Bravo Chivule esti un exemplu pentru romani. Tu stai in spate si iti faci treba fara reclame fara fitze daca ar fi mai multi la fel de dedicati si seriosi nationala ar fi o forta care ar putea sa iasa din grupa mortii fara probleme. Voi nu vedeti ca uni se accidenteaza la volei cu reporterii si omul asta sta cu umarul in pineze . cum a fost un titlu pe prima pagina doar RESPECT .
ggg
Saracu de tine chiar o poti duce pe umeri!!!!! hai nu ma nebuni, oare cine esti?
Dupa ce a zis ca nu a invatzat fotbal in romania ci afara ..akum vine cu declaratzia asta..ce urmeaza sa nu mai stie sa vorbeasca romaneste ...:)) Lu jegu asta i s-a urcat la cap ....pe langa faptul ca MUTU e adevaratul capitan care duce ekipa in spate ..tu chivule esti un
voi sunteti prosti???voi chiar nu intelegi ce vrea sa zica chivu sau nu puteti intelege????Nu vrea sa zica acel lucru spus mai sus de unii ca echipa va sta intr-un singur om...ci acel lucru ca el ca fii capitatnul si el va trebui sa le ridice moralul jucatorilor la pauza, sai motiveze si asa mai departe!Respect Chivu pt tot ce ai facut!
raspuns,articol:nu santem dependenti de mutu:E normal ,dar ar trebui convocat de urgenta ganezul salbatic,IONEL GANEA,golgeterul ,rapid,an mare viteza,an ritm si sti vijelios,sa-i bata pe francezi si olandezi,pe italieni,poate sa-i bata golgeterul campionatului DANCIULESCU...
nu prea o sa duci tu chivule nimic pe umerii aia ...
chivu si mutu doi jucatori mediocri si ratati!!tot timpul numai despre ei se discuta ceilalti sant invizibili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.