Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Ce drama! ...:)) Nu stiu cum o sa ne mai putem uita in oglinda, de grija Jeneralului Puiu! ...:)) Eu sunt in general (a nu se confunda cu jeneral) pentru jucatorii romani ... dar daca este o parte buna la un lot cu mai multi straini ... e ca macar mai scapam de *** astea de la FRF ... pregatiti oricand sa ne ... fure munca, sa si-o asume ... fara sa ne ... compenseze ... fara sa arate un dram de respect ... pentru ca atunci cand ii arunci o fisa ... unui cersetor ... si ala zice 'God bless you'! ...:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exact ... acum , sa aduca csa-ul si mapn=ul jucatori la echipa nationala,sau sa convoace jucatori de la clubul de fotbal pe care-l conduc cei din csa :)
Pai nea puiule cand faceai sprituri cu generalii si vroiai sa furi steaua nu te ai gandit ce o sa faca jiji ***?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
putina pripasilor
Si? Lotul lui dinamo e plin de ,,vedete'', nea Puiu sa-i convoace pe ei...care-i problema? Si asta a devenit o problema nationala cand Steaua nu mai da jucatori la nationala?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.