Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Pai și Hagi?
Nu te supara, va lua jucatori si de la FCU, din divizia B
Vine sigur, si e foarte bine. Pe afara nu ii prea mai iese, a dat cateva gherle recent. Ii creste anvergura ca selectioner. La CFR nu prea mai este malai, asa ca momentul e propice sa plece. Daca mergea mai departe in Europa, ramanea acolo si astepta sa pice ceva de afara. E corecta decizia. Din pacate, materialul e acelasi, modest.
"Copilul" lui GIOVANI v-a antrena nationala ???? Cu siguranta si Ianis va fi capitan ...!!! Daca stiochitza a ajuns sa decida antrenorul , sincer nu meritam mai mult ...!!! Pe CFR i-a adus in pragul insolventei , acum v-a imbogati familia Becali si pe Hagi ...!!!
Jupanul din Pipera i-a *** lui Stoichita sa destabilizeze CFR(prin ofertarea bursucului),doar,doar o reusi si el sa mai *** un titlu de campioana!Iar Stoichita si-a luat cu el si secretarul,sa-i care geanta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred ca le va fi simplu la jucatori. La Petrescu cine nu joaca la echipa de club si nu se antreneaza sufficient, nu joaca. Indiferent ce nume ai. Probabil vom sta mai bine in defensiva iar atacantii vor fi obligatoriu peste 1,80 si sa stie sa dea cu capul.
Poate fratii ***: unul din Bacau altul Petrosani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar fi o dubla lovitura pentru Dan Petrescu: ar antrena Nationala.si FCSB ( exportul clanului bekal)
Geo vani a lui.Becaly
ii jignesti pe fratii Petreus, niste oameni de aur si niste artisti respectati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.