Alte știri din fotbal
„Bomber vero” » Viitorul „nouar” al naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
4
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Degeaba,pupincuristii,profitorii si pacalicii care au drept de vot,vor vota ca si pensionarii,bugetarii si asistatii sociali la alegerile parlamentare.Deci sa nu uitam ca suntem romani si ca noi din mosi stramosi suntem tradatori si profitori. Cred ca Lupescu nu va avea sanse,prea a uns in stanga si in dreapta Burleanu,exact ca si la parlamentare, cine da micul cu mustar castiga,cine il da fara mustar pierde. Pe ''boieri'' nu ii intereseaza ce va face urmatorul sef ,ii intereseaza profitul lor personal din acest moment si nu viitorul fotbalului. Asa se voteaza din pacate in orice domeniu din Romania. Si mari domnitori ai principatelor romane au fost tradati de boieri,asta e neamul nostru,sangele nostru,de ce ne ascundem dupa deget si ne amagim? Tot noi suntem si tot asa vom fi.
macar in ceasul al 12-lea sa se faca lumina in footbalul romanesc OAMENII.
Degeaba e sustinut de nume grele dar fara nici o functie...de altundeva trebuie sa vina sustinerea..
PUSCARIASU..... SANDU
Eu zic ca Dragnea
Basescu era cel mai potrivit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.