Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Vasile Mogoș, campion cu Universitatea Craiova, și-a găsit echipă
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, caci meriti asta. E vorba de precedentul creat cu Kosovo. Ca o tara poate pierde din teritoriu pe motive de nationalitati conlocuitoare care vor autonomie, independenta, etc.
Auzi, bă, eu n-am vorbit cu nimeni cu bă, și lasă acuzele idioate. A, ca nu vrem noi sa pierdem Transilvania, și prin nu știu ce analogie daca recunoastem Kosovo (ca asa pare a fi, istoric, ti-au explicat mai mulți de aici), atunci avea dreptul maghiarii sa ceara Transilvania? Greșit! Ca aia au venit după noi, precum sârbii după kosovari. Deci României ii e frica de Serbia (vecinii noștri buni și ortodocși ca și noi... sa nu ii supărăm) și ii e rica și de Ungaria, ca poate are idei. Ei au, bă, idei iredentiste, nu eu. Eu am făcut o analiza. Cum o dam, nu e bine.
Mulțumesc frate!
Dupa mintea ta nici Harghita nu-i Romania.
Ba, tu esti iredentist ungur?
Respect.
Nu ai inteles fiindca ai scoala putina. Minte nici atat. Romanii au cu aia ce au cu iredentistii si cu cei care vor ruperea de teritorii dintr-un stat. Asta au.
Acum te respect.
Este vorba de teritoriu, nu de cine îl populează. Și în Covasna și Harghita cei ce se recunosc romani sunt sub 10%, ce facem, le cedam? Tocmai de aceea nu recunoaștem Kosovo și au demonstrat alaltaseara ca bine facem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.