Alte știri din fotbal
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Ce obsesii extrafotbalistice are Erling Haaland! » Colecția de 750.000 de euro a golgheterului norvegian
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Radoi din alte cauze nu are bacul, a fost ocupat cu fotbalul. Dar normal era sa-si ia macar bacul. Licenta o va finaliza.
din pacate radoi e prost si ingamfat... si ca sa ratezi o calificatre .. doar pentru a arata ca esti independent .. nu merita!!! ..altfel , daca din convingere ''selectionerul'' radoi , chiar a crezut ca deac , mitrita .. iancu????..bancu sau hagi .trebuiau selectionati .. sunt motive mai mult decat suficiente .. care dovedesc ca nu are ce cauta in postura de selectioner !!.. probabil acum , dupa ce s-a lovit cu crestetul(ca cap nu pot sa-i spun ) de pragul de sus .. la presiunea opiniei publice .. o sa-l convoace si pe man ... dar prea tarziu!! ..calificarea s-a dus ... in grupe suntem penultimii .. ce sa mai repare man din frizura ta de trancalau???.. avea dreptate jiji ... daca erai barbat ... demisionai !!!
Exact, ce descriere completa si corecta !!
Să avem rezon , domnul Poos meu este un renumit academician , fost soț al unei ilustre absolvente de conservator !
Vorbesc frustrările din Marcel Pușcaș ... altfel, autorul articolului ne amintește că ex-șeful din Ghencea (cu sprijinul Partidului Democrat și cu bunăvoința ministrului Babiuc, cine își mai amintește ?) a fost internațional. Corect, l-a băgat Mircea Lucescu într-un amical România - RDG disputat pe Stadionul Steaua, prin toamna lui 1983 parcă.
Si piti sau nea puiu, nea imi ce studii aveau? Nu mi se pare un motiv real Daca avea rezultate putea sa nu aiba nici gradinita facuta. In plus nu are nici domnul puscas nici noi cum sa stim cate carti a citit radoi. O rautate gratuita.
Declaratii sa te afli in treaba doar...E ca si cum i-ai reprosa lui Messi si Ronaldo ca n-a facut liceul sectia Mate-Fizica...ei sunt sportivi, daca au succes va asigur ca nu intereseaza pe nimeni ca n-are scoala, la fel e si cu antrenorii, daca au avea rezultate, pe cine ar interesa ca n-au scoala?
partial de acord..clar iti trebuie un statut, sa fi antrenorul unei reprezentative....dar acuma sincer..cum se lua BAC-ul pana acum 10 ani ? Ca toti luau , era o formalitate....apoi, ce inveti la acele cursuri PRO, de antrenori ? cine iti preda, cine te invata ? Aceiasi dinozauri, care nu au nici un rezultat notabil in cariera lor ? a, ok, mai tin niste cursuri cativa ANTRENORi...dar sa fim realisti, cu ce inveti in iarba, cu aia ramai....sistemele de joc se schimba, viteza de joc se schimba, dar preluarea/sutul/driblingul raman acelelasi....sa nu-mi spuna cineva ca, la Scoala de Antrenori se fac cursuri REALE de pedagogie..sau psihologie....desii, clar ar fi nevoie de asa ceva....sa n-mi spuna cineva ca la acea scoala, chiar se invata niste chestii noi, la modul real.....e doar o diploma/hartie, care se obtine in Romania asa cum se obitn majoritata ( nu toate) diplomele. Asa ca, sicner, nu cred ca diplomele/hartiile obtinute de Radoi sunt pe primul plan..ci, ce stie sa faca, ce paote sa faca. P.S. CR7 are doar 7 clase...Zidane nu a terminat liceul....
Respectul si bun simtul au disparut de mult din Romania.
mai trebuie adaugat..."FRF a pus un antrenor care a refuzat sa vina la nationala cand era jucator"...pastrati toate inregistararile in care multi barbati dintre cei care se pupa intre ei cand se intalnesc pe la FRF ii luau aparare lui Radoi...urmeaza inca 2 esecuri in noiembrie..sper sa le dati in cap cu inregistrarile...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.