Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Topul celor mai bine plătiți fotbaliști de la Mondial » Au câștigat împreună aproape 1 miliard $ în ultimul an!
0
Eroare majoră! Messi & Co, victimele unei scurgeri de informații înainte de CM 2026
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Ca amuzament poate, in rest...
Ce strambe baga ***, poate-poate prinde si el vreun post de antrenor pe la Rapid sau nationala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Antrenor mediocru (cu excepția titlului câștigat cu Astra ) care este băgat în seamă de ziare și televiziuni în mod exagerat și de neînțeles! Se pricepe sa dea sfaturi la toată lumea ,are toate soluțiile din lume pentru fiecare echipă mai puțin pentru echipele pe care le antreneaza,unde performantele lui sunt slabe. Chemați la interviuri oameni mai valoroși, nu pe toți circari!
Golanasu asta se autopropune peste tot. Nu m-aș mira la un moment dat sa și ajungă acolo. In tara asta nu te mai mira nimic!
Poate o fi avand ceva fler, dar nu il vad pe Sumi antrenor de nationala. E. Iordanescu e antrenorul potrivit pentru nationala, oricat ar comenta haterii de profesie de pe site. Daca ne calificam sau nu, asta e alta poveste, nu e doar meritul/vina selectionerului. Realitatea e ca avem cea mai slaba generatie ever, niciun jucator roman nu poate juca titular intr-un campionat puternic. Niciunul!
La echipa nationala mai lipsea sa se autopropuna…
Un îngâmfat, sărac cu duhul și plin de bani, care se crede bogat. Un antrenor de duzinăcare nu-și găsește, nici la arabi, un loc în care să fie păstrat mai mulți ani...e de neînțeles de ce GSP îi tot dă cuvântul în probleme care îl depășesc evident! Gură mare...cât buzunarul!
Asa cum e el, cu gura mare, a dovedit la Astra ca poate face o echipa cu jucatori mediocri. Ar fi un pas inainte fata de Edi, nu numai fotbalistic dar si ca amuzament.
Sumudica , mm, jiji numai personalitati de marcă ,articole scrise in genunchi sau pe genunchi poate și la comandă , am băut apă cu lămâie să mi se taie greața de dimineață
...un mare om de sport ...un mare antrenor ...sigur ca este bun la nationala ...noroc cu baietii destepti ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.