Comentarii (10)
observator_federal
observator_federal  •  27 Martie 2021, 12:30

Maxim a creat golul doi al macedonenilir și a ratat incredibil (noroc că faza bu este reluată în niciun rezumat al meciului, nici cel de cca. 45 minute prezentat azi de Pro X - de ce??) din 1m, la o centrare impecabilă (perfectă, nu știu ce putea fi mai mult de atât) a lui Bancu. Bravos, doi iepuri dintr-o lovitură: nici Maxim criticat, nici Bancu lăudat. Presă model!!

3980873398594792
Liviu Popovici  •  27 Martie 2021, 13:22

Maxim poate sa ne ofere, cel mult, o reteta traditionala pentru Baklava. La fotbal nu se pricepe! Ne calca aia in picioare daca vor, ajung acum la vorba lui Cap de P care spune aseara ca o sa joace germanii cu noi 15 minute, 3-0, apoi ne lasa sa ne pregatim pentru duelul secolului cu Armenia

cata23
cata23  •  27 Martie 2021, 13:08

Comentează Maxim de faza defensiva pe care nu a mai făcut-o de vreo 5 ani... Cum sa arate România pe faza defensiva când de la mijloc in sus doar Tanase si Petre ( care ar fi trebuit pentru ca avea poziția de închizător ) fac faza defensiva si din aia 4 fundași Bancu si Popescu nu știu sa facă faza defensiva

875360749272795
Costi Corabu  •  27 Martie 2021, 15:03
Postat de observator_federal pe 27 Martie 2021, 12:30

Foarte bună observația.

486304511540806
Rosca Florin  •  27 Martie 2021, 14:56

LA PRIMUL GOL PRIMIT...TU ESTI DE VINA...AI PIERDUT MINGEA IN ATAC SI AM LUAT GOL....

univ_craiova1
univ_craiova1  •  27 Martie 2021, 14:17

Bai Maxi lasă numărul ala de pe tricou ca nu îl meriti:))) nu ai fost în stare sa împingi mingea în poarta goala... Vai de tine!

laurkro
laurkro  •  27 Martie 2021, 13:10

Maxim expertul: )))))

212420563935217
Dan Daniel  •  27 Martie 2021, 13:04

Maxim a jucat slab si a ratat incredibil dar nu l-a criticat nimeni sà speràm cà isi va reveni ,la fel Keseru foarte slab a ratat si el la pasa lui Mihàilà din lipsà de informare sau egoism Man era singur in spatele lui insà totusi pe cei doi de 30 si 32 de ani nu i-a pus nimeni la zid noi avem ce avem cu Ianis,Man cu tinerii ,altii nemtii,portughezii nu spun nimic cà Havertz rugineste la Chelsea atentie cu 20 de milioane salariu anual si antrenor neamt si dà gol la nationalà sau Trincao 4 milioane anual este trimis la tineret ,sànt multi care improascà cu noroi in Hagi jr,Man,Coman chiar si Mihàilà dar isi vor musca màinile peste putin timp ,nu inteleg de ce ài criticàm pe cei tineri in locul celor bàtrini si experimentati si nu-i asteptàm vorba lui Gicà Hagi pànà la 25 de ani.

•  27 Martie 2021, 13:01

România vs Germania 0-5