Alte știri din fotbal
Providențial în anul ultimului titlu pentru Dinamo, Claudiu Niculescu a evidențiat un detaliu: „Poate asta i-ar mai trebui”. Pe cine vede favorită la titlu
0
Uluitor! Raul Opruț nu ar fi trebuit să marcheze la Sibiu, însă a făcut-o de două ori
0
Giani Kiriță crede că lui Dinamo îi mai lipsește un lucru pentru a deveni campioană: „Ar fi fost bine să se întâmple asta”
0
Ionuț Lupescu e sigur: „Dinamo nu mai are nevoie de nimic ca să lupte la titlu” + Dorință pentru play-off: „Fără FCSB și CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
„Coșmarul” Craiovei a „spart” banca de ziua soției! » 300.000 de euro pentru cel mai nou bolid
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Fotbalul este un fenomen social, care polarizeaza oamenii. Din pacate in el , ca in orice afacere s-au refugiet fel de fel de profitori ( nu vreau sa folosesc alt termen ), care : dezinformeaza, isi dau cu parerea, chiar cred ca-s destepti, indispensabili si continua acest avant , avand deficit de neuroni. Cei care-i conduc, au mai putini neuroni, dar ii cred ( paradoxal ) cat priveste studiile, nu au nici unii , nici altii. Ma refer la studiile legate de fenomen, respectiv FOTBAL. Cum sa invingem ISLANDA cu un selectioner fara studii? Sa ne explice toti acesti corifei, care profita de fenomen. Urat mi-a fost!
Cand se urca scroafa-n pom, cine tace nu e om... Vorba din popor, de...
Macedonia a dat cinci în Armenia ,noi am dat unul tarait acasă cu Armenia.Fotbalul se joaca pe goluri, noi jucam la ciupeala.Radoi nu poate fii lăudat ca nu are rezultate. Dacă stai intr-o bara ,atunci te poți lăsa.Despre Mihai Stoica nu are rost sa mai vorbești. Manager de plastic.
Domnule MM Ia-ți o lama SSI taie barbă acea, îngrijește-te apoi vorbește. Ști a avut timpul necesar, dacă nu putem bătea ciuca bătăilor din grupa noastră, înseamnă că nu este bun deocamdată. A luat o hotărâre bună sa lase națională pana nu-l urăște lumea. Nimeni nu-i vrea Raul, doar ca s-a văzut după minutul 75 în care a intrat Bancu, s-a văzut ca puteau fi destavilizati. Mijlocul praf, nu a fost data o pasa calumea, atacanți nu mai zic ca sarea mingea din ei mai rău ca din markovici, și totuși pe copilul ala îl jigneam, pe ăștia nu?
Uneori exageram și trebuie șterse. Nu putem jigni ***, cu toate ca sincer nu îmi place acest individ deloc. Dar să-i luam de la familie la morți, să-l facem în toate felurile nu se cuvine. Oricum vorbește sa nu adoarmă și el, ca noi toți de astfel. Almiteri trebuie sa te gândești ce scri ca să nu se mai șteargă mesajele. Fi om! O vorba mare este asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi Mihai Stoica,ai mintea unui câine de la stâna lui Becali!
Au ratat chiar la debut din 6 metri a tras peste poarta !! Noi am tras pe poarta la ocazia lui Hagi !
Corect !
unii vor spune ca nu, dar au avut, si chiar mari...una scoasa de Hagi de pe linia portii
"Dacå ar fi intrat bara lui ianis", ar fi fost un rezultat...mincinos !...Dar, n-a "intrat". Ghinion !...Aproape toate rezultatele noastre au fost "mincinoase", nu ca ale machidonilor din nord care au avut sânge în fibre și au făcut ce-au vrut și a trebuit la Erevan !..."Filosofia" lui merel cred că vă vine mănușă la fcsb, domle mm. !...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.