Alte știri din fotbal
Dinamo se poate despărți de un titular incontestabil în această vară
0
Dinamo rămâne fără portar!
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
1
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
1
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Amicul din Superliga al lui Ancelotti este curios să vadă Brazilia la lucru: „Mingicari cu pragmatismul lui Carleto”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Din pacate, scara valorilor in Romania s-a rasturnat cu susul in jos... Si asta nu doar in fotbal, care este de fapt doar oglinda societatii in care traim... Parvenitism, aroganta, prostie cat cuprinde, infumurare... Turcana ''ministru'' al muncii, o alta ''turcana'' conduce Sectorul I, un zgubilitic matematician transforma Bucurestiul in Mucuresti, un cershetor prin Norvegia ajunge seful Comisiei de cultura, un no name conduce FRF, si exemplele pot continua. De ce sa ne mai miram ca Mutu si Radoi sunt ANTRENORI?!
Ba, ai adus cele mai mari umilinte din istorie..infrangeri consecutive cu armenia si echipa secunda din georgia.. te au batut Caparros si Sagnol cu echipele alea minuscule ptr va sunt antrenori..desi nu au nici macar 1 singur jucator cunoscut sau care se joace la un nivel cat de cat ridicat. Tu ai 4 jucatori titulari in serie a. Plus alti jucatori campioni prin europa..! Sa nu mai zic ca ai la dispozitie cativa tineri cum nu am avut de multi ani. Nu avem chiar o nationala wow, nu ne putem bate cu franta sau germania..dar macar pe hshsjhyan si jsjdhdhili trebuia sa ii bati ! In schimb mai si vii la interviu si ne zici ca esti pe drumul bun..ca progresezi...unde ba progresezi ? Ca nationala cu tine a mers din rau in mai rau...ai pierdut cu islanda, apoi mai jos armenia,acum si mai jos, georgia. Regres total...Demisia !
Vai de capul nostru. Naționala seamănă din ce în ce mai mult cu FC FCSB: antrenor de paie, vorbă multă - rezultate proaste, pretenții și arogante cât cuprinde. Am vrut becalizare, avem becalizare totală. Să mai văd pe vreunul că face calcule pt calificarea la mondiale... Suntem gata bah! Care pe care cu Malta și cu Feroe. Până când ne vor întrece și ăștia, că n-o să fim mult timp la același nivel cu ei.
Ce-ar fi ca sa iti ceri scuze in fata suporterilor romani si sa-ti anunti plecarea dupa meciul cu Anglia? Ar fi normal, nu-i asa?
PLEACA BAH !!!!!DAUM era parfum pe langa tine ...vezi ca suna telefonul ,te suna NASU CICI
Alt prostovan cu patalama. Vezi prostovane ca Radoi nu i-a convocat nici un jucator in meciurile cu Islanda, Norvegia si Austria. Atunci nu-si mai etala Cici taraba la nationala !?
Nu va mai legati de Radoi, el este nevinovat. Cel ce trebuie sa raspunda ptr. el este nimeni altul decat Burleanu. Nu mai are ce cauta la FRF, este un amator ieftin si iresponsabil. Burleanu poate scapa basma curata si de acesta data fara a fi tras la raspundere. Frumos!
Bai, deci pe bune acum...tot o baha lumea ca avem jucatori praf. Bai fratilor, nu zice nimeni ca avem echipa de mondiale, dar nici sa te bata armenia si georgia ! Avem asa, 4 titulari in SERIE A. inca vreo 3-4 titulari in SERIE B. Avem campioni in Scotia, Cehia, Bulgaria...avem titular la Aek Atena..titulari in Turcia, Rusia.. plus jucatori tineri si buni ca Dragusin, Sorescu, Coman, Olaru, Ivan, Ciobanu, Matan, Mitrita, Cicaldau, Paun, etc...care pot intra oricand titulari..! Nu avem lot pe care sa il bata armenia si georgia..sa fim seriosi
Eu in locul lui Mirel m-as focusa pe bacalaureatul care bate la usa. Pe 28 iunie e proba scrisa la limba romana.
asa e, ai dreptate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.