Alte știri din fotbal
Dat afară de Rapid, a semnat cu Farul și s-a prezentat la primele antrenamente conduse de Sabău
0
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
2
Alex Chipciu a ales: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat!”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
Știri din fotbal internațional
Argentina - Algeria » După două goluri anulate vine un EUROGOL de pus în ramă
0
Haaland n-are trac! Debut formidabil la Campionatul Mondial: două goluri și assist în Irak - Norvegia
0
Ratează primul meci de la Mondial, după ce apelul a fost respins
0
Austria - Iordania, în grupa J la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Băsescu explică scenariul pentru Guvernul Veștea și pasul inevitabil pentru ...
Libertatea
Când vântul a schimbat cursul istoriei: momentele în care vremea a decis ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Oligarhii lui Putin duc o viață de lux în ciuda războiului și a ...
Libertatea
Arogant și ignorant acest impostor.
PROFESORUL FARA BACALAUREAT A INVATAT TAINELE ANTRENORATULUI DE LA "NASU" GIGI ....!!!! SIGUR CA GIGI ISI PERMITE ORICE COMBINATIE ATATA TIMP CAT IL ARE PE "VRAJITORUL TOMY " CARE FACE DIN MARTOAGE ARMASARI ...!!!RADOI A CREZUT CA "JARATECUL" ARE REMANENTA SI CA MARTOAGELE LUI GIGI VOR FI SI LA NATIONALA ARMASARI ....!!!! ESTE CEL MAI SLAB ANTRENOR DIN ISTORIA NATIONALEI DEPASINDUL SI PE GURITZA ....!!!!
Am jucat ultraofensiv cu nemtii. Numai mingea ne-a lipsit :))) Sa breveteze Radoi tactica asta sa nu i-o fure Guardiola :)))
Un nimeni a ajuns pe banca Naționalei. Un loc unde ar trebui să se ajungă pe merit, pe experiență, pe cunoștințe... a ajuns nimeni. Și nimeni se crede buricul pământului....ca orice nimeni ajuns sus! Dar cine l-a pus acolo? Tot un nimeni răsărit din odioasa copulare între securitate și politică. Nimeni de pe bancă, susținut de nimeni din tribună și amandoi loviți ușor cu limba-i mătăsoasă peste părțile dorsale de un alt nimeni...Slughiță, vrea să atace orice, oricum, oricând. Nimeni de pe bancă nu știe că în primul rând trebuie să fi ancorat în realitate... Sper ca nimeni de pe bancă să-și încheie mandatul după meciul cu Armenia.
bafta, Radoi, de mult nu am avut un antrenor asa de bun.
Normal ca Ratoiul stie mai bine . Asa a stiut si cu Islanda. A facut rusinea Europei. In afara de Ro nu au mai castigat nimic de 9-10 meciuri. Dar si ce ca nu ne-am calificat? Obrazul la el ca talpa pe picioare. Ma gandesc cum se simt ceilalti antrenori din Romania cu Ratoiul la Nationala; sa le explice el cum sta treaba. ha ha ha! trebuia zburat dupa baraj cu viteza maxima!
Dica semneaza, ca are Bacul. Radoi doar isi pune amprenta.
Tare poanta cu al 2-lea balon. Bravo Rădoi, ne mai descreteşti si nouă frunţile. Adevăr 100%
Noi ! Adica el si stoichita si gigi becali si lutu si dica si cam atit
Degeaba se supara ca noi il blamam.Experienta lui si a lui Dica este spre zero.Nu ai castigat un titlu nu ai jucat in cupe europene ca antrenor.Noi oricum jucam degeaba ca la mondiale oricum nu ajungem.Nu a ajuns Mutu cu Chivu si ajung astia.Sa fim seriosi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.