Alte știri din fotbal
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Surpriză în echipa de start a Turcilor: Montella a trimis în teren un prim 11 ultra-ofensiv
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
71
Pe cine a mizat Mircea Lucescu cu Turcia » Căpitanul României la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Adevarul e ca avem si jucatori buni daaa, care merita convocati mereu, jucatori care joaca Champions League si care nu mananca bataie de la Karagandi, de la Laci... da, Nu-i umileste Steaua Rosie Belgrad ... Avem jucatori. Gigel de Sevilia, Ionel de la Juventus, Costel de la Lion, Marcel de la Dortmunt.....
El face aceste experimente pentru ca i se PERMITE. La o echipa de club nu facea asa ceva, ca acolo conteaza locul din clasament si banii din TV. La NATIONALA, nu-i bai ca mai stam un campionat acasa.
Pai ce nu e clar? In tara asta domnesc impostorii, mediocrii si sunt in functii oricine altcineva decat profesionistii! Asa e si cu Radoi. Seful lui cine e ? Cumva Burleanu? Pai una e sa fii jucator si alta e antrenor. Exista niste trepte peste care nu poti sa sari. Daca vrei performanta trebuie munca si pregatire! Unii cred ca daca arata bine in oglinda dau bine si pe teren. Ei bine NU! Mai trist este faptul ca 99% nu stiu sa spuns NU. Vedem si cazul Dancila, cand un smecher alde Dragnea isi pune o papusa pe care sa o manevreze cum vrea el. Cand in romania va fi respectata valoarea vor aparea si rezultatele. Pana atunci o sa ne afundam in lumea a treia in majoritatea domeniilor ce permit incompetenta si non-valoarea
De unde sa stie fotbal radoi cand el a fost antrenat doar de olaroiu la echipe din zona golfului? Ce mari competitii sunt acolo?
Radoi e lipsit de bun simt ca mai sta la nationala la rezultatele pe care le are, ar fi trebuit sa si dea demult demisia, dar vorba aia nu-i prost cine primeste (banii) ci cel care da , si FRF da de parca Stoichita da din buzunarul lui. Rusine Stoichita, rusine Radoi !
Oare cand se va putea solicita din partea angajatorului ( club, federatie, etc. ) o suma cu titlul de, despagubiri ?
Bai fratilor.............daca Shreck este selectioner, ce vreti sa joace echipa ? Nu vedeti ce freza de ........are ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.