Comentarii (37)
dobrin
dobrin  •  26 August 2021, 21:16
Postat de supereduardo10 pe 26 August 2021, 18:03

Chiar haos se vede in rezultate, si daca iei o echipa de mediocrii si joci meci de meci cu aceiasi formula tot mai scoti un rezultata doua...asta e zero barat pana nu-l huiduie lumea pe starda nu se lasa :))

Radoi de atata amar de vreme n-a reusit nici macar sa faca primul pas in a antrena echipa nationala: sa avem si noi un 11 de start cat de cat stabil.

dan2010
dan2010  •  26 August 2021, 20:53

celor doi constant convocati li se poate imputa si o gramada de greseli. Daca e sa faci o comparatie Sapunaru e peste amindoi. Chiriches nu ar trebui sa mai joace in mijlocul apararii in meciurile in care suntem calariti. Ar trebui sa joace inchizator. Daca trebuie sa atacam chiriches nu are loc in echipa. Radoi e repetent la antrenorat trebuia sarit de mult din schema!

supereduardo10
supereduardo10  •  26 August 2021, 18:03

ciuke
ciuke  •  26 August 2021, 17:46
Postat de anatol_karagandici pe 26 August 2021, 16:23

INCA O CHESTIE: Poate il intreaba vreun ziarist adevarat pe Mirel la vreo conferinta de presa cum de n-a avut ochi pentru Cordea cat era la Clinceni dar i s-a luat instantaneu ceata de pe ochi cum a semnat Cordea cu fcsb?

Idei putine si fixe. Ia de numara cati jucatori de la Team Bekali a selectionat Mirelus. Ai gasit tu solutia la nationala, Bicfalvi. De fiecare data jucatorul neselectionat este salvatore della patria. Cu-n antrenor slab completat de jucatori amatori reteta "suucesului" este asigurata. Vrem nationala cu echipe de club transformate in ciuca batailor prin europa. Ia loc pe canapea, regleaza antena de bulgari si enjoy fotbal de calitate.

anatol_karagandici
anatol_karagandici  •  26 August 2021, 16:23
Postat de anatol_karagandici pe 26 August 2021, 14:02

Radoi e pur si simplu incompetent si pe deasupra se lasa influentat de Stoichita, care este omul ciobanului. O retea sigura pentru dezastru. Sa luam cazul lui Bicfalvi (omul n-are agent, n-are pile, nu se zbate nici un "ziarist sportiv" sa discute cazul lui): in sezonul trecut are 7 goluri in 22 de meciuri la o echipa mica din Rusia (campionat greu, nu ca al nostru) si a jucat in total 1947 de minute - deci titular de baza, medie de 88 de minute jucate pe meci. "Geniul" Radoi l-a jucat doar 14 minute cu Macedonia si l-a lasat pe banca in meciurile cu Germania si Armenia. Sezonul asta Bicfalvi are deja jucate 5 meciuri toate ca titular, media de minute i-o strica un rosu (al doilea galben) luat in min 32 in meciul Dinamo Moscova. In rest 3 meciuri de 90 de minute si unul in care a fost schimbat in min 70 cand echipa lui avea deja 2-0. Radoi nici nu l-a mai chemat la lot, era nevoie sa-i faca loc lui Cordea de la rusinea fcsb.

21lva
21lva  •  26 August 2021, 15:52
Postat de Andrei pe 26 August 2021, 15:12

Mari frustrări aveți. M-am uitat putin prin titlurile ultimelor articole ale voastre, voi știți să vedeți și lucruri pozitive ? Sau nu aveți voie să scrieți despre ele? Chiar și cu aceste schimbări de jucători, ați luat statisticile meciurilor să le comparați cu cele de pe vremea altor antrenori ? S-a promis joc de pase, ocazii, joc de atac. V-ati uitat sa faceți o comparație cu meciurile dinainte ? Sau nu aveți voie ? V-ați uitat la posesie, pase, ocazii, șuturi ? E vina lui Rădoi că nu sunt în stare să o bage în ațe din fața porții ? Să dăm în stânga și în dreapta, să facem reproșuri, suntem campioni mondiali ! De unde aveți atâta răutate ?