Comentarii (37)
pazvante
pazvante  •  26 August 2021, 14:23
Postat de anatol_karagandici pe 26 August 2021, 14:02

Radoi e pur si simplu incompetent si pe deasupra se lasa influentat de Stoichita, care este omul ciobanului. O retea sigura pentru dezastru. Sa luam cazul lui Bicfalvi (omul n-are agent, n-are pile, nu se zbate nici un "ziarist sportiv" sa discute cazul lui): in sezonul trecut are 7 goluri in 22 de meciuri la o echipa mica din Rusia (campionat greu, nu ca al nostru) si a jucat in total 1947 de minute - deci titular de baza, medie de 88 de minute jucate pe meci. "Geniul" Radoi l-a jucat doar 14 minute cu Macedonia si l-a lasat pe banca in meciurile cu Germania si Armenia. Sezonul asta Bicfalvi are deja jucate 5 meciuri toate ca titular, media de minute i-o strica un rosu (al doilea galben) luat in min 32 in meciul Dinamo Moscova. In rest 3 meciuri de 90 de minute si unul in care a fost schimbat in min 70 cand echipa lui avea deja 2-0. Radoi nici nu l-a mai chemat la lot, era nevoie sa-i faca loc lui Cordea de la rusinea fcsb.

Nu vrei la națională și niște jucători de la nou promovata FC R?

pazvante
pazvante  •  26 August 2021, 14:24

Pentru hateri nu sunt importante rezultatele naționalei, important e ca selecționerul să nu mai cheme jucători de la FCSB, asta îi doare pe ei =)))))))))))

10160331392678265
Andrei  •  26 August 2021, 15:12

Mari frustrări aveți. M-am uitat putin prin titlurile ultimelor articole ale voastre, voi știți să vedeți și lucruri pozitive ? Sau nu aveți voie să scrieți despre ele? Chiar și cu aceste schimbări de jucători, ați luat statisticile meciurilor să le comparați cu cele de pe vremea altor antrenori ? S-a promis joc de pase, ocazii, joc de atac. V-ati uitat sa faceți o comparație cu meciurile dinainte ? Sau nu aveți voie ? V-ați uitat la posesie, pase, ocazii, șuturi ? E vina lui Rădoi că nu sunt în stare să o bage în ațe din fața porții ? Să dăm în stânga și în dreapta, să facem reproșuri, suntem campioni mondiali ! De unde aveți atâta răutate ?

pazvante
pazvante  •  26 August 2021, 14:22

Lasă că au fost buni Daum adus de Vochin sau Contra =)))))))))))

anatol_karagandici
anatol_karagandici  •  26 August 2021, 14:02

mircea_pop112
mircea_pop112  •  26 August 2021, 13:37

Adevarul e ca avem si jucatori buni daaa, care merita convocati mereu, jucatori care joaca Champions League si care nu mananca bataie de la Karagandi, de la Laci... da, Nu-i umileste Steaua Rosie Belgrad ... Avem jucatori. Gigel de Sevilia, Ionel de la Juventus, Costel de la Lion, Marcel de la Dortmunt.....

ion_aluat
ion_aluat  •  26 August 2021, 14:28
Postat de alexandru_popescu pe 26 August 2021, 14:27

Vine cu scuza că vrea să petreacă mai mult timp cu familia =)))))) Aiureli.

Normal că aiureli. În afară de arabi și ruși nu îl caută nimeni.

alexandru_popescu
alexandru_popescu  •  26 August 2021, 14:27
Postat de ion_aluat pe 26 August 2021, 14:27

Pe cine vreți la națională în locul lui Rădoi? Pe Dan Petrescu? Păi ăla e zero barat fără Istvan Kovacs, la CFR nu făcea niciodată performanță dacă nu era ajutat de arbitraje. Nu vedeți că stă șomer de aproape un an, nu îl angajează nimeni?