Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Charalambous și Kopic au bătăi de cap din cauza absențelor
0
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Iti spun eu de ce: la 2-1 pentru echipa ta in deplasare, tu bagi in teren atacanti !
Nu-l crucificam, il trimitem la scoala si in Liga 3 sa-si faca ucenicia. Vinovati sunt cei care l-au pus antrenor.
Si salarul ala baban pt. ce il mai incasezi daca nu ai rezultate?Cand vii antrenor trebuie sa faci progrese cu echipa, nu sa joci din rau in mai rau.De 20 de ani tot proiecte se viseaza si realizari prea putine.Frf va ramine fara bani si fara sponsori cat de curand.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.