Alte știri din fotbal
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic
1
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Corvinul a plecat în cantonamentul din Slovenia. Florin Maxim anunță noi transferuri + programul amicalelor
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
1
Știri din fotbal internațional
Noi controverse în jurul Iranului: „Doar 16 ore în SUA pentru meciul cu Belgia. Am întrerupt antrenamentul la jumătate”
0
Controversă la Campionatul Mondial: Mingea Adidas Trionda are un „comportament neașteptat”, acuză experții
0
O prezentatoare TV l-a făcut praf pe Jeremy Doku: „E un moment dezgustător. Ești doar un figurant”
0
Și-a schimbat naționala, dar nu a putut intra în Statele Unite din cauza unei întâmplări bizare
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
1
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Ce se întâmplă la Congresul Extraordinar al PNL: Ilie Bolojan, singurul ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Tineti minte ce va spun : o sa ne calificam in Islanda . Mirel va schimba starea de spirit a grupului si nici Islanda nu e Germania. Mai vorbim
Daca vroia Bursucul prelu nationala l orice Idaho din zi si din noapte dar nu a vrut ca nu are material de calitate z fie superior altor natiomale!
Dar , agenta -impresar ce-a zis ?
in concluzie radoi nu mai este antrenorul sau selectionerul U21?
CINE L-A VOTAT? CA S-A STIM CUI IN CINE S-A ARUNCAM CU OUA DE RATA STRICATE!
Rădoi trebuie felicitat pt curajul asumat. Logic că după mai puțin de un an vom căuta iar un selecționer care să facă și să dreagă cu lotul de gloabe de care dispunem.
Nu înțeleg cum de sa lipit milogul ăla de Dica :( Constantinovici a fost jucător emblematic al Rapidului și este un bun antrenor secund. Dar chiar pe Dica l ai găsit mai Mirel?
Radoi este solutie de avarie, niciun "mare" antrenor roman nu a vrut sa se murdareasca de *** in baraj...ia sa ii vedeti dupa daca se pierde si mai ales dc se castiga barajul. Nationala romaniei tb sa o ia de la 0 chiar dc suferim 2-3 ani...oricum suferim de 10...cu jucatori tineri plus cativa care isi dau suflul pe teren...fara dinozauri care alearga doar pe la echipele de club.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In 3 ani lumea o sa ii ceara cu disperare demisia .. cazul Contra copie la indigo
Nu venea nici naiba pentru un baraj aproape imposibil (un singur meci in Islanda) ca sa fie injurat apoi de o tara intreaga, practic sa adune cioburile dupa tandemul Gurita-Prodanca. Mirel e fraier ca s-a bagat, iarasi l-a tradat ambitia aia absurda, tipic olteneasca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.