Comentarii (170)
adriann_
adriann_  •  15 Octombrie 2020, 16:59
Postat de Silvio pe 15 Octombrie 2020, 15:48

Cate centrari a dat Deac aseara cu piciorul drept, le-ai numarat??? ZERO? :))))))))) PS: --- Dragii mei rapidişti, din surse sigure, aşa-zisul patron al Rapidului a dat sfoară în ţară că vrea să se retragă. Acum mult timp am scris că acest băiat este băgat în faţă de alţii. Adevăratul patron a fost primarul Tudorache, care a ţinut Rapidul prin sponsorizări şi cu banii din primărie. Dar dacă nu a câştigat alegerile, omul nu mai are posibilităţi şi asa zisul patron a intrat în panică, pentru că trebuie bani la un club de talia Rapidului. E foarte, foarte greu în această situaţie să vină cineva să bage bani la Rapid. Dumitru Tudor --- Auu, Clotilde.. :)))))))

DESPRE MAN N-AI NIMIC DE ZIS POSTACULE? :))) CA ASTA ERA SUBIECTUL :))) Hai zi tu cu gurita ta, nu e normal SA VEDEM CE FACE MAN CU DANEMARCA U21 SI PE URMA SA VORBIM DE CONVOCARI LA NATIONALA MARE? Ca baiatul s-a facut de ras cu Ucraina U21, OK poate a prins o zi proasta, hai sa-i mai dam o sansa cu danezii. Hai zi postacule, nu asa se fac lucrurile? E rau sa-i cerem lui "15 milioane" sa faca si el un meci bun cu un adversar decent la U21? :)))

adriann_
adriann_  •  15 Octombrie 2020, 16:54
Postat de maddad pe 15 Octombrie 2020, 16:16

Mai, "Ghilgames de provincie", FC FCSB e... pleonasm deși la câtă școala ai bănuiesc ca nu înțelegi despre ce vorbesc. FCSB e un acronim (scuze, nu știi tu ce-i acela acronim) : FC Steaua București. Sunt stelist de pe vremea când erau în voga FC Argeș și Dinamo, pt ca tata era militar. Dinamo - o echipa de *** cu arbitrii de casa, gen Rainea și un ticălos frustrat ca Lucescu care, deși Steaua defila în Europa, nu a luat nici măcar un jucator de la Steaua la Națională. Un om mic la suflet și un caracter ***. Nu mai întru în amănunte. *** de la Dinamo cu *** de arbitri de casa mi-au traumatizat copilăria. Finala cupei din 1984, finala cupei din 1988 cand au anulat Stelei un gol valabil, cred, și Valentin le-a făcut semn sa iasă de pe teren. Da, Dinamo era la arbitri mai tare ca Valentin Ceaușescu. În sfârșit, ideea e ca Steaua nu mai exista. Echipa armatei e o clona nenorocita, făcută de niște *** și niște caractere mizerabile, gen Lăcătuș, fostul mare jucător MariusLăcătuș care a acceptat un colț de pâine scuipând pe istoria la care și el a contribuit. Ideea e urmatoarea: Steaua nu mai exista iar FCSB e oaia de la stâna lui Becali. E dreptul lui sa facă ce vrea cu afacerea lui, deștepților. Dacă nu va convine, investiti voi în fotbal, săracilor, sa vedeți ce înseamnă o asemenea afacere într o țară de tot râsul ca a noastră.

Eu cunosc destui APV-isti si copii de APV-isti si NICI UNUL nu a sustinut vreodata ca actuala CSA Steaua ar fi o clona. Tu esti o ***, specialitatea ciobanului puscarias.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

melcul_furios
melcul_furios  •  15 Octombrie 2020, 16:09

Bine ca Becali nu se uita in oglinda - "ba baiatule, ai pierdut 3 campionate, pleaca acasa, da-ti demisia".

maddad
maddad  •  15 Octombrie 2020, 15:57
Postat de Benedic Gabriel Duck pe 15 Octombrie 2020, 15:50

Ție-ți place mai mult rețeta lui radoi:pui bancu,pui mitrita,pui deac,apoi scoti Maxim si pui cicaldau....Urmarea???Gustul ca să fie gastronomic îți iei golaveraj 1 la 7 cu niste unii,cu care al'data aveai golaberaj 8-0(Islanda),cu alții care nu au castigat nici o dată la Bucuresti (Austria ) și niște pescari ce au populația totală cât ai tu in București...Buuunnn gust....

Bai, deșteptule, Islanda are populație cât un bulevard din Bucuresti, nu cât Bucureștiul întreg.

2964764060229270
Benedic Gabriel Duck  •  15 Octombrie 2020, 15:50
Postat de Paul Cernea pe 15 Octombrie 2020, 15:29

Ciorba de PUI varianta Becali: " iei o oala si PUI Tănase, PUI Man, PUI Coman şi PUI Olaru. PUI nu PUI".

Ție-ți place mai mult rețeta lui radoi:pui bancu,pui mitrita,pui deac,apoi scoti Maxim si pui cicaldau....Urmarea???Gustul ca să fie gastronomic îți iei golaveraj 1 la 7 cu niste unii,cu care al'data aveai golaberaj 8-0(Islanda),cu alții care nu au castigat nici o dată la Bucuresti (Austria ) și niște pescari ce au populația totală cât ai tu in București...Buuunnn gust....

1ianuarie
1ianuarie  •  15 Octombrie 2020, 14:47
Postat de Titi Suru pe 15 Octombrie 2020, 14:15

cu siguranta plavane .. bine ca au jucat gloaba de deac , pacalicii de mitrita si maxim .. petardele de alibec si hagi ... aaaa si bancu!!HAHAHAHAHAHA!!!

La fcsb prosti@ e contagioasă...voi îi aveți pe cei mai cei...și pe ce loc ați terminat campionatul cu voinicii ăștia mamelukule?

189254898748309
Claude SH  •  15 Octombrie 2020, 14:28
Postat de romeverest pe 15 Octombrie 2020, 14:13

Si-a revenit ciobanul !! Moare de grija lui Radoi !! Nu-l suporta ca nu i-a convocat pe Man si Tanase ca sa le mareasca cota. Bine ca n-au jucat pentru ca tot nu faceau nimic si le-ar fi scazut cota. Ciobanul chiar crede ca Man facea minuni crezand ca joaca cu impiedicatii aia din Malta, sau ca Tanase dadea goluri ca prin modestul nostru campionat !! Ei nu au fost capabili sa-i elimine pe aia de la Liberec, dar sa se lupte cu norvegienii si austriecii !! Hai sa fim seriosi !! Realitatea este ca avem fotbalisti modesti pe care tot ii umflam prin ziare ca sa le creasca cota !!

Ei lasă că vine următorul la cârma Naționalei, va lua întreaga echipa Fcsb. Asa ajungem la Mondiale. Doar sa nu picam în grupa cu.... Liberec. Ca e grav.

ckhristian
ckhristian  •  15 Octombrie 2020, 14:18

Parcă spunea că nu mai mârāie. S-a activat iar?

gilgamesh
gilgamesh  •  15 Octombrie 2020, 14:15
Postat de romeverest pe 15 Octombrie 2020, 14:13

Si-a revenit ciobanul !! Moare de grija lui Radoi !! Nu-l suporta ca nu i-a convocat pe Man si Tanase ca sa le mareasca cota. Bine ca n-au jucat pentru ca tot nu faceau nimic si le-ar fi scazut cota. Ciobanul chiar crede ca Man facea minuni crezand ca joaca cu impiedicatii aia din Malta, sau ca Tanase dadea goluri ca prin modestul nostru campionat !! Ei nu au fost capabili sa-i elimine pe aia de la Liberec, dar sa se lupte cu norvegienii si austriecii !! Hai sa fim seriosi !! Realitatea este ca avem fotbalisti modesti pe care tot ii umflam prin ziare ca sa le creasca cota !!

Man ''15 milioane'' a jucat la tineret cu Ucraina si nu a facut nimic.

romeverest
romeverest  •  15 Octombrie 2020, 14:13

Si-a revenit ciobanul !! Moare de grija lui Radoi !! Nu-l suporta ca nu i-a convocat pe Man si Tanase ca sa le mareasca cota. Bine ca n-au jucat pentru ca tot nu faceau nimic si le-ar fi scazut cota. Ciobanul chiar crede ca Man facea minuni crezand ca joaca cu impiedicatii aia din Malta, sau ca Tanase dadea goluri ca prin modestul nostru campionat !! Ei nu au fost capabili sa-i elimine pe aia de la Liberec, dar sa se lupte cu norvegienii si austriecii !! Hai sa fim seriosi !! Realitatea este ca avem fotbalisti modesti pe care tot ii umflam prin ziare ca sa le creasca cota !!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 17
Comentează