Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Vergil Andronache, Radoi, Dica, Petrea.....
da madoguta ... tu ca orice copil de apv-ist .. probabil ca salutai la cascheta si ii aplaudai pe jeneralii care au ruinat steaua !!iar ceausist evident fiind ai si ramas cu complexul ala de superioritate al clasei muncitoare ... impotriva burgheziei .. de aici si tupeul si aerele tale de '' intelectual''!!...da fcsb e continuatoarea pe linie sportiva a stelei ... direct de la finalele din sevilla si barcelona , la semifinalele cu benfica si middlesborough , la sferturile de finale si optimile de finale .. la cele unusprezece calificari in grupele CL si EL , la cele 15 partici[pari in europa !!... iar pe site-ul uefa CUPA CAMPIONILOR e tot in palmaresul nostru !! ca tie nu-ti convine si nu-ti place de becali ... asta-i e de inteles ...ca armata-i tradatoare asta e deja un truism (vezi 23 august) ... si poti intelege de ce l-a tradat si pe jiji, tradarea fiind in ''traditia'' armatei ... pe de alta parte .. nici noi nu-l agreem .. da finanteaza echipa
Alți antrenori de ce sunt prosti și se duc sa se facă antrenori la școala FRF iar ăștia cu sânge FC Fcsbist nu?
Cu atât mai mult ce? Ma doare în cot de Islanda sau naționala Romaniei. Am vrut doar sa nu creadă cei care știu ce populație are Islanda că Bucureștiul are populația cât un amărât de oras de provincie. De asemenea, "deșteptule", de mai bine de 20 de ani în interiorul cuvintelor se folosește â din a, cu o excepție, dar nu îți încarc memoria spunându-ti care, sa nu îți produc o implozie a cerebelului tău minuscul.
Mai, "Ghilgames de provincie", FC FCSB e... pleonasm deși la câtă școala ai bănuiesc ca nu înțelegi despre ce vorbesc. FCSB e un acronim (scuze, nu știi tu ce-i acela acronim) : FC Steaua București. Sunt stelist de pe vremea când erau în voga FC Argeș și Dinamo, pt ca tata era militar. Dinamo - o echipa de *** cu arbitrii de casa, gen Rainea și un ticălos frustrat ca Lucescu care, deși Steaua defila în Europa, nu a luat nici măcar un jucator de la Steaua la Națională. Un om mic la suflet și un caracter ***. Nu mai întru în amănunte. *** de la Dinamo cu *** de arbitri de casa mi-au traumatizat copilăria. Finala cupei din 1984, finala cupei din 1988 cand au anulat Stelei un gol valabil, cred, și Valentin le-a făcut semn sa iasă de pe teren. Da, Dinamo era la arbitri mai tare ca Valentin Ceaușescu. În sfârșit, ideea e ca Steaua nu mai exista. Echipa armatei e o clona nenorocita, făcută de niște *** și niște caractere mizerabile, gen Lăcătuș, fostul mare jucător MariusLăcătuș care a acceptat un colț de pâine scuipând pe istoria la care și el a contribuit. Ideea e urmatoarea: Steaua nu mai exista iar FCSB e oaia de la stâna lui Becali. E dreptul lui sa facă ce vrea cu afacerea lui, deștepților. Dacă nu va convine, investiti voi în fotbal, săracilor, sa vedeți ce înseamnă o asemenea afacere într o țară de tot râsul ca a noastră.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ca Becali nu se uita in oglinda - "ba baiatule, ai pierdut 3 campionate, pleaca acasa, da-ti demisia".
dap .. ''inteligentu-le'' ... cu atit mai mult!!!
Bai, deșteptule, Islanda are populație cât un bulevard din Bucuresti, nu cât Bucureștiul întreg.
Mai Gigi, cand ai de gand sa anunti falimentul/esecul proiectului Fotbal Club FCSB?
.. tra..la-la...la-la...la-la... stati usor ca asta face imediat *** serviciul .. analist din liga2 -a ... apropo ... unde erai cind comuna recea plesnea rapidu ... sau cand mititelu v-a dat manita ???!! ... de ce nu i-ai ajutat cu sfaturile si experienta ta tale extraordinare .... sau TOCMAI DE AIA AU LUAT-O asa rau !!!! tra ..la-la....la-la....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.