Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Afara cu cei de conducere,afara cu cei de la liga. Sandu si cu Mitica *** dar au si facut ceva .Iti scoteau ochii cu ceva dar asti ***. Alo ANAFU ce faci ,sau trebiue schimbat guvernul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Minge ricosata, Chiriche prins pe picior gresit...pe bune, asta ati inteles voi din cele doua faze din care am luat gol???
De ani de zile se tot utilizeaza aceasta catastrofa numita Chiriches....un gafeur des, pe oriunde a jucat. De data asta n-a mai produs vreun penalty, dar a trecut ca o baba pe langa minge. De cate ori vad formula de start si apare Chiriches, ma gandesc la faptul ca scorul incepe de la 1-0 pentru adversari de cand e anuntat el el titular in echipa.
Iulian Cristea, Burcă, Miron, Seroni și oricare alt apărător central din Liga 1 e mai bun decât Chichireș. —— Toate echipele naționale din toate țările selecționează cei mai buni jucători - noi selecționăm STRANIERI anonimi, de care auzim doar la meciurile echipei naționale. Mulțumim nea Mihai Stoichiță!
Bancu, Ivan, Mihaila, Marin de nota 1, noi intratii Maxim, Cicaldau, Mitrita, Alibec...de toata jena.Hai ca l-am scos pe Chiriches vinovat, saracie nu stia cum sa mai acopere caudine lasate in aparare de Rus, Bancu sau Ratiu. Sunteti penibili.
un jucator exponential :)))
*** zicea ca ii debandada fara el, nush ce sa zic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gafa i-a aparținător lui Ratiu pe langa care Radunovici a trecut ca un accelerat...dar oare inaintea gafei lui Ratiu, cine a gresit?
Cand ziaristii din Italia il nominalizeaza pe Chiriches ca "deziluzia anului" iar memeloiu' lu' peste il da ca indispensabil, situatia e clarta! Si mai arata ce cultura fotbalistica vasta are memeloiu'. In alta ordine de idei, cand ai trei jucatori de aparare de la cea mai buna aparare din campionat si tu joci cu kikiriki si cu Bancu, este doar un banc(u) bun! Brava baieti, brava combinata fecesebeului cu oltenii! Suuuper echipa! Suuuper antrenorul! Locul unu ne este asigurat (de la coada...)
AFARA CU NEPOTISMELE DE LA NATIONALA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.