Alte știri din fotbal
Steaua a învins Chindia și a tăiat speranțele lui Ilie Poenaru la promovare » Clasamentul în Liga 2
3
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cu polonia nu a jucat nationala Romaniei, ci un lot de moment. Meciul e de importanta secundara, si nici macar nu a fost inregistrat la FIFA ca sa conteze pentru FIFA rankings. Presa uita asta doar ca sa fie scandalul mai mare si lumea sa citeasca totusi articolele ca si cum ar fi vorba de Romania.
Ce m-am distrat la meciul Stelei cu CFR din tur:))))). De-abia astept returul, iar va luati jdemii de sucuri in cap:))).
Pai, acum mananca ... sucuri de oaie. Limonada Lance Armstrong!
ramane sa vedem diferentzele in timpul unei partide - oficiale sau neoficiale - nu la antrenamente. de fapt, aceasta (plus sapunaru, daca-mi permitetzi!) ar fi nationala la ora actuala.
totusi, unde e Chipciu?
cat a crescut fizic Pintilii! :)) cum naiba, ca e ditamai muntele pe langa Stefan Radu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.