Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
SALUT CONVOCAREA LUI ANDREI IVAN . SINCER MA GANDEAM CA O SA-L CONVOACE PE LOSERUL DE IANIS HAGI DUPA CUM S-AU FACUT SELECTIILE IN ULTIMII ANI ...!!!! DAR DACA SE VOIA DREPTATE SI ECHIPA NATIONALA TREBUIA INCEPUTA DE VREO ZECE ANI INCOACE CU GABY MURESAN .....!!!! DIN PACATE MARIUS NICULAIE UN ALT MARE FOTBALIST CARE A AVUT PARTE DE ACELASI TIP DE TRATAMENT NU MAI JOACA .....!!!!
Da ai mai e si deaconu ...
Iara cu petarde, care sunt bune numai de umplutura la antrenamente si meciuri contra echipelor de comune! Iar pe plan international cu putina presiune contra unor jucatori cat de cat valorosi, petardele da cu stangu in dreptu, fac greseli mai rau ca in curtea scolii, etc... etc..
Tosca e prea scund pentru un fundas central in echipa lui Iordanescu...
Eu zic sa-l salvezi pe ala meu . Eu sunt bucurestean vechi nu flotant . Se va termina egal . Acum ? bookmarks>>save .
Altii au gresit cu viitoru si craiova au luat 8 goluri :)
Merita convocat . atat el cat si benzar si cr ganea de la viitorul. Ii mai avem pe papp si gardos accidentati . Sunt 2-3 jucatori mediocri in lot in aparare, mijloc, atac .
ti-am salvat comentarul asta.nu de alta,dar vreau sa ti-l arat dupa derby,cand voi astepta sa-mi explici cum ati luat bataie de la o echipa medicora,care momentan este peste voi.ce scuza crezi ca va pregati negoita de data asta?
PUSCA asta e la fel de mediocru ca celelalte ciuperci din lotu fcsb-ului !!
tosca e fotbalist ..pacat ca nu e jucat pe postul lui de ratoi ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.