Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
aia nu a fost echipa de fotbal, a fost echipa de macelari
Ungaria a jucat "fotbal" doar cu noi și ajutați de arbitru cu restul sparring partener . Onoare lor!
Daca luau gol in minutul 90 as fi zis... dar parerea mea e ca atat au putut. Si cu Olanda si cu Germania.
Se astepta cineva ca ungurii sa n-o ia la scor de la olandezi? Nu doar ca olandezii sunt probabil atat de buni pe langa ei, cat indica scorul, dar nici nu exclud ca ungurii s-o fi lasat mai moale, avand in vedere tristetea pe care le-am provocat-o cu meciul in sine si bucuria noastra de la final. Mare minune de nu a venit de sus ordinul s-o lase mai moale, cat de umilitor ar fi fost pt unguri ca noi sa mergem mai departe, iar ei, GAZDELE, sa ramana la tv?
Regula U21 un mare fâș, asta le este valoarea. Umflați aiurea
La calcule suntem campioni mondiali ! Intotdeauna am asteptat sa joace altii pentru noi, ceea ce voi ziaristii numiti "jocul rezultatelor". De cand urmaresc eu fotbal (de multi ani!) o singura data ne-a iesit, cand Olanda a batut Turcia cu 2-0 parca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.