Comentarii (20)
rapidistzytto
rapidistzytto  •  29 Martie 2013, 15:50

domnule Jumatate,aveti un nume predestinat pentru a gindi la "jumatate" Cum poti afirma ca a fost o sinucidere sa jucam cu Rat pe partea stinga ,crezi ca Latovlevici juca mai bine?Osa vedem in meciul cu Ungaria de la Bucuresti?Iar in legatura cu prelungirea contractului la Sahtior ,nu vrea el sa mai ramina avind alte oferte mai tentante.Nu crezi ca a jucat destul 10 ani la o echipa sau nu e suficient?ce alt jucator roman a mai jucat in cariera lui numai la 2 echipe(Rapid si Sahtior}.ori cum Stefan Radu a "confirmat" in meciul cu ungurii .asa o sa cnfirme si Latovlevici.

wertus
wertus  •  28 Martie 2013, 12:35

Tamas e singurul care s-a miscat in aparare rat nu prea pentru ca tanase era obosit cand a intrat pe teren s-a odihnit pana in repriza a doua a avut o incursiune si atat. Si apropo sa stiti ceva rat joaca in UCL titular , cu jocuri bune .

gicarijakone
gicarijakone  •  28 Martie 2013, 12:29
Postat de lenan pe 28 Martie 2013, 12:10

Rat, daca ar avea ceva in bibilica s-ar retrage, e clar ca nu mai face fata la acest nivel si asta nu doar de la acest meci cu Olanda, ci de citiva ani buni. Iar Piti a "platit" neconvocarea lui Lato, cel mai in forma fundas de banda stinga al momentului, cu mecuri "adevrate" in picioare, mai ales in ultima vreme. Neconvocarea sa e un mister! Sper sa o faca macar pentru meciurile urmatoare.

Io cred ca vrea sa joace ca Dorinel Munteanu, pana la 40 de ani.

lenan
lenan  •  28 Martie 2013, 12:10

goggu
goggu  •  28 Martie 2013, 11:34

Nu cred ca a vrut sa-l compromita pe Rat, dar Rat nu mai e ce-a fost. Singura solutie mai buna era Latovlevici, dar el nu a fost convocat. Radu Stefan inca e timid la nationala , neadaptat. Sunt de acord, mijlocasul stanga trebuia sa-l ajute. Tanase e de pe alta planeta, Trebuia sa joace Chipciu acolo. Bogdan Stancu trebuia in spatele varfului (Mutu) si Grozav out si el.

eugeniustin
eugeniustin  •  28 Martie 2013, 11:15
Postat de tandd pe 28 Martie 2013, 10:13

,,ca cuplu,,,de care spui tu ai vedea erorile lor uriase de care nimeni nu vrea sa vorbeasca.Golul de la budepesta cu un fault a lui chiriches total aiurea intr-o zona fara pericol plus faptul ca nici macar n-a sarit la cap in 6m chiar daca toata lumea il acuza pe goian,golul e 80% a lui chiriches, dupa care dezastrul de la amsterdam,gol dintre fundasii centrali a lui van der vart,inca 2-3 retari a lui van persie(unde erau chiriches si gardos) plus golul 3 din penalty la un fault hilar a lui gardos care-i mai daduse odata mingeal ui van persie la o preluare gresita.Daca ne uitam pe goluri(ungaria si olanda adica 6 buc) 5 au fost strict din vina fundasilor centrali si ultimul a mijlocasilor

esti prost cu clopotei

mad_musu
mad_musu  •  28 Martie 2013, 11:04

ca cuplu ... scuze dar am realizat dupe ce am adaugat comentariul sincer am dormit perfect la ambele jocuri - cred ca am vazut doar 25 de minute din prima repriza - dar... stopul lui Rat la primul gol a fost de divizia C si i-a pus pe olandezi pe contraatac de la 30 de metri de poarta noastra - a durat doar 8 secunde pana ce mingea a ajuns in poarta, deci pe stoperi nu stiu daca ii poti invinovati mai mult ca sigur ca cu 6 goluri in 180 de minute primite e de vina intreg sistemul, mai ales daca te gandesti ca noi am inscris un gol din 11 m si un gol in minutul 93;

tifor_razvan
tifor_razvan  •  28 Martie 2013, 10:42

a gresit piti...rat fundas stanga care te ajuta foarte mult in atac trebuia sa joace in ungaria....cu olanda ar fi fost mai potrivit rau stefan

gicarijakone  •  28 Martie 2013, 10:38

Sa vina LATOVLEVICI.

tandd
tandd  •  28 Martie 2013, 10:13
Postat de mad_musu pe 28 Martie 2013, 09:14

pai ... nu era mai usor sa nu il convoace??? de ce sa il umileasca??? nu intele de ce nu l-a luat pe Latovlevici de la Steaua era mai sudat ca cuplu de fundasi si cu Gardos si Chiriches si cu mijlocasul Tanase... desi cu Tanase sau fara el in meciul asta ar fi fost la fel