Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
..))
aloha, amigo. cei enumerati de tine nu cred ca mai pot ajuta Nationala cu ceva.
..))
ma cac pe PSD si pe toata ciuma rosie jos monta jos,ca esti un mincinos
Jett bahhh cu psd-ul tau cu tot. N-a exist at niciodata un om capabil in partidul ala de khakhatt.....door hoti si talhari nenorociti. Asta de-acuma mai e si plagiator incult....decat
ai uitat sa mentionezi comunistul cu fata umana , utecistul plimbat in China , prostanacul presedinte si pe micutul Titulescu ( carlanul ) . sau esti asistat social ? atunci nu trebuie sa faci bani . intinde mana !
Papp marcheaza 2 boabe, Iordanescu pupa icoane si basistii sar la Ponta. Ca se alege prafu' de marile realizari ale Baselului. Prin 1989 PCR tinea de Ceasca sa nu cada-n cap. Prin 1996 se dadeau unii de ceasu' mortii ca vine Tapu'. Bai, dreapta lu' peste (de fapt o noua deghizare a PDL-ului), ce mare lucru s-o iei in freza la alegeri. O sa tipi, o sa faci scandal, dar, pana la urma, o sa-nghiti in sec si o sa treci la treaba, la facut bani. Ca sa traiesti.
Shezarik oare s-a intors de la padure sau l-o fi impuscat vanatorii ? :))
Norocul lui Iordanescu e ca a iesit bine..:) Ca daca iesea rau ca sa fie rau ,ca sa zic asa :) ,azi, era mancat ! Pana cand vom astepta "acomodarea" lui Tase si Torje ? Si Enache e fotbalist, si Hora.., sunt o multime peste cei doi incriminati !
@ kuna, nu cred ca vorbesti serios, :) La televizorul meu, nu stiu cum se face, dar la intrarea pe teren, la marcarea golurilor, vad o multime care isi fac cruce, isi pun iarba la piept sau tin palmele si ochii spre cer. N-or fi si alea tot manifestari religioase ? :) Ca n-am mai vazut pe nici unu' cu icoane la el, ai dreptate. Bine ca nu vine cu nu stiu ce moaste... S-ar rupe stadionu' ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.