Comentarii (125)
 •  05 Aprilie 2009, 23:41

Betiv si drogat esti tu si mutu! Zdapi la mamiccca ta! Nesssimmtitulee arogant si fara caracter!!!

 •  05 Aprilie 2009, 23:39

ce sa astepti de la un oltean ,ratat,un jeg

 •  05 Aprilie 2009, 23:19

inseamna ca toata romania e betiva si drogata bai pizdurca...du-te si verificati capu bai handicapatule....

 •  05 Aprilie 2009, 22:52

cred k se refera la sefii de la FRF ......hahaha

 •  05 Aprilie 2009, 22:48

nu toata tara este drogata domnule piturca poate ar trebui sa va mai ganditi odata .....DEMISIA **************

 •  05 Aprilie 2009, 21:59

Este corect sa i se dea banii si sa plece!!! Numai Mircxea Lucescu este capabil in acest moment sa revigoreze Nationala; este singurul cu care am putea face si noi ceva performanta.... Este incredibil: cel mai bun antrenor roman sa nu antreneze nationala, numai la noi se poate asa ceva...!

ady72u
ady72u  •  05 Aprilie 2009, 21:59

Da Domnu' Piturca: niste oameni imbatati si drogati cu adevar!

 •  05 Aprilie 2009, 21:57

Da Domnu' Piturca: niste oameni imbatati si drogati cu adevar!

 •  05 Aprilie 2009, 21:57

Ce neam de rahat esti ma immmmmbbbeeecilllllllllule.Dar in meciul cu franta cine te-a sabotat dar in meciul cu italia,cu olanda(toate la CE)si-apoi in meciurile cu lituania,cu franta cu croatia.In niciunul din aceste meciuri n-ai avut victorii.Nu mai pomenesc de ultimele doua meciuri in care ai stralucit ca o gaura neagra.

 •  05 Aprilie 2009, 21:57

ba nesimtitule ! Taie-o cit mai poti, ca s-ar putea sa te si bata colegii (vorba Lenii a lu' Neculai, ai de-au mierlit-o pe 22 de pneumonie : erau gloantele reci !)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 13
Comentează