Comentarii (125)
 •  05 Aprilie 2009, 21:55

Probabil i-au cerut jucatorii de la lot demisia. =))

 •  05 Aprilie 2009, 21:53

Domnule Piturca, nationala este a dumneavoastra sau a tuturor romanilor? Joaca de tot rasul. Daca dumneavoastra nu gasiti alti jucatori sa gasim noi alt antrenor. Corect?

 •  05 Aprilie 2009, 21:44

bai, neamule!! Tu chiar nu esti sanatos la cap?? Tu chiar nu vezi ca toata lumea vrea sa pleci?? Ce bati campii cu aia o mie? Or fi fost asa, nu am de unde sa stiu, dar tu nu vezi ca in tara sunt MILIOANE care nu te mai vor?? Eu unul te-am sustinut cand a fost cazul, dar acum.. cu zero sanse la CM ce vrei? Fa un gest de barbat, macar acum in al 13-lea ceas!!

 •  05 Aprilie 2009, 21:34

bou cu tzite!!!! ciumafaia!!! daca vii la Suceava, iti dau foc, dumnezeii ma-tii!!! suck all the dicks of drunken and "high" roumanians!!!! hai S I C T I R, scirba!!!!!!!!!!!!!!! te urasc!!!

 •  05 Aprilie 2009, 21:34

Ai facut o afirmatie demna de un INCULT, un NESIMTIT, un OM LIPSIT DE DEMNITATE, UN ZERO.

 •  05 Aprilie 2009, 21:31

ce capete in gura ti-as trage, barbugiule!!!! porcu' pulii mele!!! nici macar cu Austria nu ai putut face egal sau sa-l bagi pe Nicu, jucatorul sau instalatorul!!! P U L A bleaga ce esti!! Scroafa!!!!

 •  05 Aprilie 2009, 21:29

se poate sa ai dreptate, numai ca aceeia se simteau romani!!!

 •  05 Aprilie 2009, 21:28

F U C K YOU, Pitzi !!! S U C K drunken Roumanian DICKS !!! adica, pe limba ta de nesimtit, MULTA muie !!! Du-te-n ma-ta !! du-te-n ma-ta!!!

 •  05 Aprilie 2009, 21:08

Si drogatii si betivii isi platesc biletul la meci hahalero..ha ha ha ha ha ha.Pleaca in K.I.L.U. nostru

 •  05 Aprilie 2009, 21:08

Si drogatii si betivii isi platesc biletul la meci hahalero..ha ha ha ha ha ha.Pleaca in K.I.L.U. nostru

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 13
Comentează