Alte știri din fotbal
Detalii despre atacantul ochit de FCSB » MM Stoica dezvăluie: „Nu seamănă cu Bîrligea, mai degrabă cu Drăguș”
0
Ce sumă trebuie să achite Ioan Varga pentru a calma spiritele la CFR Cluj
0
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
5
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Știri din fotbal internațional
„Nu sunt la nivelul nostru! Au avut noroc” » Mesaj fără echivoc înainte de FK Auda - FCSB
0
Auda - FCSB, meci de milioane! Suma minimă pierdută de roș-albaștri dacă nu se califică
0
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
intr-adevar, puteam sa mai fac si altceva pina budescu facea 10m pe teren. pasele, total aiurea. iar grecii, ce sa-ti spun, nu mai au nimic de pierdut, insa nici de cistigat, asa ca joaca de dorul lelii
Pana acum Budescu e cel mai penibil de pe teren.
da, dar va rata de unul singur...
bah *** ne-ai innebunit cu budescu al tau. Mai taci dreacu din gura aia proasta ca dai din clantza mai ceva decat o muiere lauza...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in sfarsit ! bine, ideal era sa joace si Sanmartean langa el si un singur inchizator. poate vom avea curajul asta in Feroe .
acum la modul cel mai sincer. cum sa nu fie atata presiune pe umerii omului?!?!? toata lumea stia si vedea ca este cel mai in forma, dar a facut marea greseala sa nu semneze cu Steaua, ceea ce este egal cu adio nationala. a fost convocat de gura tuturor specialistilor din domeniu si a microbistilor. toti aveau o presimtire ca va fi un fel de Sanmartean 2. cat a jucat Sanmartean la Vaslui (si inca ce meciuri facea) nu aveau selectionerii ochi pt el, dar dupa transferul la Steaua deodata a devenit cel mai bun jucator roman. prea mari interesele unora de a nu se promova la nationala decat cine trebuie. vezi cazul Ianis Hagi, pe care Regele se tot chinuie sa-l impuna pe la nationalele de tineret... in cele din urma va si reusi in detrimentul unor juniori care chiar au valoare. dar asta e Romania... i-am impins pe unii oameni din fotbal corupti precum Mitica, Sandu, Borcea, Copos, Badea, Penescu, Mititelu, Iancu ca sa le facem loc unora si mai corupti dar si fara rezultate..... in curand o sa se bata televiziunile din sport pt drepturile de televizare din Bulgaria. vad ca vecinii nostrii devin un fel de Emirate 2.
Pai cum Marius, de ce sa nu castige meciul de unul singur? Pai nu ziceai tu ca este letal la lovituri libere, ca iti castiga de unul singur meciuri? Acum ne dezicem?
Pana acum era penalty de la 20m daca joaca budescu.... Acum sa nu va asteptati
*** asta a ajuns sa isi dea cu parerea despre orice. Mega frustrat marca ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.