Alte știri din fotbal
Rapid forțează ultimul transfer al iernii » Partizan Belgrad vrea să scape de jucător
0
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Adrian Mititelu s-a convins: „El e cel mai mare trădător din istoria Craiovei!”
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
După ce armistițiul convenit de Trump și Putin s-a terminat, Rusia a atacat ...
Libertatea
Ma scuzați, dar cred ca singura legătură între Gheorghe și Ianis, e cea de sânge.Cu fotbalul mai puțin.Ianis joaca ce joaca toți din națională actuala.Credeti ca Gica, dacă evolua în zilele noaste, mai era cel mai bun fotbalist roman sau regele?Eu cred ca nu, ca nu poți face primăvara cu o floare.Intr-adevar, Gica trăgea echipa după el, dar avea pe cine.Ianis nu are aceasta capacitate și nici nu o va avea.Pe ăștia ii avem, cu ăștia defilam.Avem însă nevoie de un antrenor care sa știe cum sa-i așeze în teren, sa le ceara sa pună în practica o idee de joc și sa scoată maxim de la ei.Maxim din ce pot ei, ca mai mult, de unde, dacă atâta e!
Ca în asta în care suntem, nu?
Da' nu le compar neaparat cu Slovacia, dar daca in grupa noastra intra Ucraina, deja grupa arata altfel. Si da, de ce sa nu compar Scotia cu Slovacia, nu stiu daca e peste. Turcia, Ungaria, se apropie valoric, poate sunt ceva mai breze, dar nu cu mult. Dar sunt sub Ucraina, parerea mea. Si o spun clar si tare, da, Slovacia e peste Cehia, asta e clar, mie Cehia mi se parea cel mai lejer adversar din urna 3, nu mai are echipa, ca dovada si chinul cu care s-a calificat dintr-o grupa aparent banala. I-a ramas numele, la ora actuala Slovacia e peste ea. Sunt grupe comparabile, ideea era ca sunt mai mult grupe echilibrate, cu multe echipe de nivel mediu, nu e ca si cum am fi prins doar noi pe Dumnezeu de mana. Singura care l-a prins pe il de jos de mana e Albania, in rest, sunt echilibrate.
Tu faci mișto de mine, nu? Compari Germania, Ungaria,Elveția, Scoția, Portugalia, Turcia și Cehia cu Slovacia ? Ești simpatic, dar plec de la premiza că ai fost ironic. În grupele alea aveam ultimul loc garantat.
cunosteam o batrana care ne ocara cand eram copii, pentru ca faceam treaba mica pe gardul din spatele casei dânsei! ne zicea mereu ceva de socoteala pe afara! cam asta este socoteala pe care o fac astia de la gsp! ai nostri nu au inca bilet de avion cumparat si ei fac socoteala ( pe afara din nadragi!) pe ce loc vom iesi, cat valoram si cu cine ne-ar placea sa jucam finala mica!
Iar asta e imaginea unei stiri despre nationala domnilor, nu v-ati saturat de reji si printi?
Ma uit la grupa A, Scotia, Elvetia, Ungaria... nu stiu daca e mai tare. Dar de departe grupa F pare cea mai slaba, Cehia, Turcia si echipa din grupa C de la baraj, pe bune, si zici ca a noastra e cea mai slaba? Daca se califica Ucraina, e mai tare si ca grupa A de departe.
Transfermarkt coteaza Norvegia care nu prinde niciun turneu final peste jumatate din echipele prezente la Euro, mai lasati prostiile cu transfermarkt ca nu are nicio legatura sa aduni cota de piata a jucatorilor. Macar de ar cota primul 11, cat de cat aia ar fi mai sugestiv, dar conceptul tot eronat ramane. Ok, ai 4 varfuri de 100 de milioane fiecare, vai de mine, valorezi cat nimeni in istorie, iti fac cumva si faza defensiva de jocul de la centru? Ce legatura are?
Pudicii gsp-isti iar isi dau in petic considerand cuvantul fituica vulgar sau jignitor. Halal fituica.
TOATE echipele din grupa E se bucura ca sunt acolo !!! De ce oare ???? ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.