Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
2
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
6
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipele de start
0
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Replica de fecior de pusckarias.
Razvanel cel arogant!!! Arogant pana la capat.......dictator ales pe 20-30 de ani la nationala!!!! Ce mai trebuie schimbat prin regulament, ca sa te vedem pe inca vreo 20 de ani ????? Sa-ti fie rusine Burlene......
Burleanu, acest impostor care acum se împăunează cu realizările pentru care el nu a făcut nimic. Nu credeam că îl voi regreta pe Sandu vreodată.
...demisia burlene soldovene ...nu esti bun de nimik ...
faptul de a fi "soldovean", cum spui tu, n-are nimic de-a face cu tupeul. Puten da exemple de olteni,ardeleni,dobrogeni,bucuresteni,etc.cu tupeu. Ce ii putem reprosa nu este regiunea unde s-a nascut, dar mai degraba ceea ce face sau nu face in postul pe care-l ocupa
asta arata cit de mic poate fi acest personaj. In loc sa se bucure impreuna si sa mearga mai departe, el a gasit prilejul sa plateasca polite. Generatia numita de aur a avut cele mai mari realizari pentru fotbalul romanesc si trebuie respectati pentru asta. Iar daca unii dintre ei l'au criticat pe actualul sef poate ca nu au facut-o degeaba.
Asa de tare ramane Prunea in folclor, nu in istorie. Se da si mare dinamovist dar nu a participat la nicio performanta cu Dinamo. Cand Dinamo termina in semifinale de cupa europeana sau chiar mai tarziu cand batea Sportingul lui Figo, portar era Stelea. El a jucat in Europa doar cu Grasshoppers si a scapat sapunul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tupeu de soldovean ,cei trei vor rămâne în istoria fotbalului romanesc,iar un neica nimeni vei fi uitat căci nimeni nu știe ce ai făcut bine ptr fotbalul nostru afara de o calificare di tr-o grupa de foc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.