Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj » Karamoko deschide scorul la capătul unei reprize dominate de „câini”
5
Daniel Pancu își „înțeapă” predecesorii de la CFR Cluj, apoi face o promisiune: „Nu sunt obișnuit să tremur”
0
Laszlo Balint, nemulțumit de arbitraj după înfrângerea cu CFR: „Eu nu mă pricep, dar poate ne lămurește cineva”
0
MM Stoica propune o măsură drastică în Superliga: „Lipsă de respect! Vom avea o întâlnire cu FRF”
3
Știri din fotbal internațional
Real Sociedad - Barcelona, atracția etapei #20 din La Liga » Echipele de start + cote
0
5 goluri și răsturnare de scor în Alanyaspor - Fenerbahce! De ce nu a jucat Ianis Hagi
1
Cu cine a ajuns să semneze fostul jucător de la PSG și naționala Franței » S-ar putea duela cu Cristiano Ronaldo
0
Senegal - Maroc, finala Cupei Africii pe Națiuni » Start de partidă
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
E cazul ca nea Mircea sa incerce si alti tineri jucatori noi. Astia si-au aratat limitele de prea multe ori. As renunta la florin tanase, denis man (macar temporar pana isi revine, merita dobre in dreapta si baiaram in stanga), razvan marin (macar temporar), marius marin, h.moldovan. sa joace cei mai in forma. Nationala nu e loc de resuscitat cadavre. Nu e in forma - NU JOACA.
Ii doare la bască pe ăștia că au pierdut. Ori că joacă ori că nu joacă la echipa de club, Lucescu tot îi ia la națională.
Razvan Marin este un bun fundas, altceva nu poate
In primul rand trebuie sa nu mai joci tu ca esti pe nicaieri. Tu, Moldovan, celalalt Marin, Ghita, Dragus pafaristi
In primul rand trebuie sa nu mai joci tu ca esti pe nicaieri. Tu, Moldovan, celalalt Marin, Ghita, Dragus pafaristi
Breaking news! Jucatorii Venezuelei pierd cu 3-0 in Argentina si stau la coada dupa tricoul lui Lionel Messi! Lipsa de respect fata de linistita si minunata tara Venezuela! Glorie jurnalismului roman! Din cauza voastra o sa pierdem toata viata noastra! Hai, mergeti sa scrieti acum 5 articole despre cat de fantastic a fost ianis la primul antrenament de la cei mai ciunti turci din campionatul lor. Alde fener il iau pe ederson si il dau afara pe mourinho, galata transfera tot ce prinde si antalyaspor il refuza pe Mbappe ca sa il ia pe micul de ianis.
Lucescu e pe nicăieri.... Nu ştie să facă selecţia . Cu Ianis Hagi pe teren tricolorii ar fi câştigat cu 8- 0. Dar NU s- a vrut !! Go AlanyaSpor Go
Lucescu e depăşit. Nu l- a convocat pe cel mai bun fotbalist român. Cu Ianis Hagi pe teren ar fi fost 6- 0 pentru tricolori..... Cine-i de acord ???
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A vrut si el sa vada cum arata un tricou de fotbalist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.