Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique trece la următorul nivel » Antrenamentele lui PSG și schemele de joc, proiectate pe o tabelă gigant!
0
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
DA, DEMISIA ! SA VINA BOLONI !
Daca vine familia prodan se rezolva tot, o sa puteti asista la antrenamente live si cumpara bilete pentru meciurile nationalei de pe pe feisbuc, daca dovediti ca va uitati la reality show-ul cu Familia beneficiati de reducere 50%, daca sunteti membri in acelasi club exclusivist cu ei si razvanel intrati gratis. Asta inseamna reforma si o noua viziune mai nashule invechit care esti tu, crezi ca ajung pilele si spagutza de rigoare ca si pana acum?!
:)))) Ala este valahul :) armata.rosu_albastru este noul lui cont dupa ce a fost banat contul vaalah. Eu aveam inainte adrian84 si acum am adrian84. dar baietii valahului au mai facut 2 conturi cu adrian..84 si adrian.84. Ai grija cu nebunii de pe forum.
Este evident ca sotul manelist al... manelistei-impresar este omul momentului. Eritropoetina folosita de el este mai eficienta decat bromantanul Barbugiului national! Barbugiul nu prea e la curent cu progresele in materie de dopaj.
nici un antrenor nu a fave aceasta echipa! asa e corect. ce cauta in echipa asta stancu, goian si torje? si mai ca as zice chiriches.....
"trebuia sa joace de la iceput ca si cand nu aveau nimic de pierdut, sa-i atacam." asta nu puteau decide jucatorii singuri. altfel de ce mai avem selectioner? cand selectionerul iti spune ca trebuie sa te aperi el dorind un egal atunci tu ca jucator ce poti face? Maxim a facut o floricica de capul lui si dupa meci a fost imediat taxat de catre marele selectioner. la nationala nu trebuie sa faci floricele, nu trebuie sa ataci. iar ca aparator nu trebuie sa avansezi. si fereasca sfantul ca aparator sa indraznesti sa marchezi vreun gol! fereasca sfantul ca jucatorii sa lege mai mult de 3 pase intre ei sau sa treci in terenul advers cu mingea la picior.
Erai baiat mai simtit. Te-ai prostit si tu, sau asa scrii doar la betie sau cand esti pe ciuperci?
Probabil ca director tehnic, va fi Anna Merkel Prodan Reghenkaput !
Poate vina lui Piturca e ca nu a inceput de cu Maxim si Popa, dar nu e el de vina ca ai nostrii nu reuseau sa lege 4 pase in prima repriza, am vazut niste greseli la absolut toti jucatorii, asta e grav, toti jucatorii erau debusolati si speriati asa suntem noi mereu, cand trb sa faci egal pierzi si cand trb sa castigi faci egal, trebuia sa joace de la iceput ca si cand nu aveau nimic de pierdut, sa-i atacam.
Nici un antrenor nu ar face ceva cu aceasta echipa. Asa ca lasati-o usor cu Reghecampf...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.