adriann_
adriann_  •  12 Iunie 2022, 00:03
Postat de newsamertx pe 11 Iunie 2022, 23:56

Ca orice credincios, Edi s-a putea să aibă noroc în această campanie începută prost și, sperăm cu toții, terminată en fanfare. Începe să lege o echipă, cu speranța că n-a fost doar magia Giuleștiului adus la futurism de către edili. :))

Conteaza si norocul, dar exceptand aberatia cu Tavi Popescu (am jucat in 10 vreme de 53 de minute pana a fost scoasa "perla") echipa a fost mult mai aproape de formula ideala. Sorescu si Hanca nu au voie sa lipseasca, totusi campionatul polonez e MULT peste al nostru in momentul asta. Bancu un castig imens pe parte ofensiva, contra unor echipe slabe si medii nu are voie sa lipseasca. Practic dintre toti jucatorii impinsi cu disperare de cioban doar Olaru a reusit sa joace bine 60 de minute azi, dupa ce fusese catastrofal in Muntenegru. Tavi Popescu si Tanase NU AU CE CAUTA LA LOT, PUNCT.

maldini_1986
maldini_1986  •  12 Iunie 2022, 00:02

S-a vazut din nou, capitanul Romaniei nu stie imnul.

bosorogutanar
bosorogutanar  •  12 Iunie 2022, 00:00
Postat de fairplayromania pe 11 Iunie 2022, 23:54

Bancu-magnific, Mihăilă-clasă , Burcă -siguranţă, Raţiu- rafinamet, Niţă-rege, Cicăldău- sclipitor, Hanca si Soresc- jucători de bază , M. Marin - super . Felicităti !

Tu ce meci vazusi frate, Aia au doua clase peste adunatura noastra de nationala.

tikitakabarceloona
tikitakabarceloona  •  12 Iunie 2022, 00:01

Magia giulestiului si cam atat

newsamertx
newsamertx  •  12 Iunie 2022, 00:00
Postat de c23655 pe 11 Iunie 2022, 23:56

Primul meci fără Maxim Cel Indolent în teren, prima victorie. De Crețu trebuie să mai scăpăm rapid, și arătăm a echipă. Olaru imperial, Sorescu la fel. Bancu un oportunist, Pușcaș un ratangiu, și Niță un erou!

Postat de Ceferinho pe 11 Iunie 2022, 23:48

S-au vazut lipsa lui Camora si Manea. Daca ocaziile Finlandei erau pe mana lui Muntenegru sau a Bosniei scorul final era 1-2 sau 1-3. Slab meci. Primele 30 minute au fost ok, si atat. Meci castigat foarte norocos, sa vedem daca ajuta la moral, daca e problema de moral la nationala.

Curat norocos ! Am avut doua bare sau ma insel ?:))))

foxy
foxy  •  11 Iunie 2022, 23:56
Postat de fanu pe 11 Iunie 2022, 23:46

Faza Pandurii/International Curtea de Arges iti da atata "onoare" sa ataci CSU?! :)) Sau altele?! :))

CSU e o inventie a FRF!

fanu
fanu  •  11 Iunie 2022, 23:56
Postat de adriann_ pe 11 Iunie 2022, 23:50

Pare IREAL modul in care am jucat in 10 vreme de 53 de minute doar ca sa poata becali sa ii creasca artificial cota UNUI COPIL CA TAVI POPESCU, CARE NU STIE SA STEA IN TEREN LA 20 DE ANI !!!

Problema encabstie doar sa stea (doarma) pe teren :)))) frumos ar fi sa mai si alerge :))