Hcm27  •  11 Iunie 2022, 23:48

A dat Dumnezeu!Chinuit,dar i-a ieșit lui Nea Edy.Sa speram ca-i mai iese

Ceferinho
Ceferinho  •  11 Iunie 2022, 23:48

S-au vazut lipsa lui Camora si Manea. Daca ocaziile Finlandei erau pe mana lui Muntenegru sau a Bosniei scorul final era 1-2 sau 1-3. Slab meci. Primele 30 minute au fost ok, si atat. Meci castigat foarte norocos, sa vedem daca ajuta la moral, daca e problema de moral la nationala.

Forzzastiinta
Forzzastiinta  •  11 Iunie 2022, 23:47
Postat de cirus11 pe 11 Iunie 2022, 23:35

Comentatorii: nu intelegem cum de se intampla a 3-a oara aceeasi faza... Pai este foarte simpl: BANCU!!! Asta pe care-l lauda unii pe-aici prin comentarii. Ori a fost depasit complet defensiv ori pur si simplu s-a uitat in atac si a lasat banda descoperita... Din cand in cand omul ofera cate ceva ofensiv, uneori nu dar ce este GARANTAT este ca meci de meci o sa gafeze pe aparare.

A stat prost burca la faza aia si a fost usor depasit de oasa, uitate la televizir nu la aragaz. Sunt momente in joc cand urca bancu si altcineva suplineste postul ca doar nu are racheta in fund sa centreze de langa tusa alora si apoi sa fie in 2 secunde pe 16 m al nostru

newsamertx
newsamertx  •  11 Iunie 2022, 23:47

Nu se putea fără morcov, face parte din salata propusă în repriza a doua. :))

fanu
fanu  •  11 Iunie 2022, 23:46
Postat de foxy pe 11 Iunie 2022, 23:34

Esti la vreo nunta in Craiova ,unde lautarii pe la 1 noaptea baga aia cu “ eterna teranova”?:)). Joaca Romania nu “ invitata FRF direct in Liga a 2-a si apoi,”hop top” in Liga 1!

Faza Pandurii/International Curtea de Arges iti da atata "onoare" sa ataci CSU?! :)) Sau altele?! :))

Pauker
Pauker  •  11 Iunie 2022, 23:46

victorie chinuita datorita fecesebistilor impusi la nationala. tavitza popescu e caz de targa, bine ca au luat si ei 3 puncte.

svt1
svt1  •  11 Iunie 2022, 23:46

Hai ca ne-am scremut pentru 1-0 asta de nu ieșit *** pe gât. Sa nu ne amăgim, prima repriza a fost ok, a doua un dezastru. Nu am mai fost in stare sa legam 2 pase. Simularea lu’ Hanca a fost penibila, nu așa se trage de timp…

newdi
newdi  •  11 Iunie 2022, 23:45
Postat de adriann_ pe 11 Iunie 2022, 23:43

GIULESTIUL ESTE ADEVARATUL TEMPLU AL FOTBALULUI ROMANESC!!! AICI AM BATUT GERMANIA 5-1, AICI BATEM SI IN HALUL IN CARE AM AJUNS ACUM, AICI TREBUIE SA JUCAM ACASA DE ACUM INCOLO!!!