Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Pușcaș e ăla de nu respecta tactica echipei naționale, și la club e rezerva de muuuulta vreme! Alibec nu rezista 90 de min.și face gesturi aiurea de poate lua roșu oricănd, adica nu sa maturizat.Ivan e in forma și Keșeru. Dar Keșeru nu prea face față islandezilor fizic..Oricum naționala actuala are nevoie de antrenor cu experiență,iar Radoi nu este unul!
Poate Radoi nu vrea sa califice nationala, si ea doar jucatori la alibi. Eu cred ca Keseru era singura varianta in ofensiva, toti ceilalti ori ratangii, ori iesiti din forma. Cum spuneam, poate ca Radoi nu mai are chef.
Keseru joaca puțin și da goluri, natioanala are nevoie de atacanți care joaca 90 de minute și nu dau goluri. Apoi sunt șocați când un jucător sau altul refuza sa mai vina la Naționala.
Ce fundasi ai tu ma desteptule ca variante sa l inlocuiasca pe Chiriches in momentul de fata la nationala . Nu zic ca Chiriches e mare fundas acum, mai degraba e un fundas decent, dar este mult peste tot ce avem la ora actuala in tara. Maxim la fel, la restul poate ca ai dreptate , dar nu e niciunul jucator de baza oricum in echipa.
Nu numai Keseru, dar si Adi Petre joaca mai bine decat Puscas sau Alibec in momentul de fatza.
Pușcaș nu marchează, ia cartonașe complet aiurea, ratează penalty-uri deși nici măcar nu e desemnat să le bată, dar în rest suntem foarte mulțumiți de el.
Keseru, Bicfalvi, Maxim, Chiriches,Alibec, Budescu,Camora..nu ar mai trebui chemati la Nationala, tinerii nu joaca mai rau decat ei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.