ntfo
ntfo  •  26 Martie 2021, 00:12
Postat de catalyn23 pe 26 Martie 2021, 00:09

sa intelegem ca la 2-0 pierdeam !?:))) ba ,asta e chiar prost !?:))

Pai ba *** =)) la ce aparare jenanta am avut luam 2 goluri indiferent de ce *** de schimbari facea Radoi. Tu daca ai 3-2 in minutul 90 si 2-0 in minutul 50 la ce scor esti mai aproape de victorie, ***?

bandoleros
bandoleros  •  26 Martie 2021, 00:12
Postat de catalyn23 pe 26 Martie 2021, 00:08

Cortacero presedinte FRF !Melero Marin presedinte la liga si ne-am rezolvat ,ii vrei la Dinamo !?

Le-am văzut pe toate în seara asta, dar ca cineva sa ceara demisia lui Radoi, chiar nu ma așteptam. Ma mir ca nu au cerut și demisia lui Mutu.

10155074652718103
Muzzi Ciprian  •  26 Martie 2021, 00:11

***

capitalaardealului
capitalaardealului  •  26 Martie 2021, 00:11
Postat de gabri80el pe 26 Martie 2021, 00:08

si Burca ce facea? Alerga dupa Marin care era singur? Tu chiar nu vezi reluarile? Tot centrul atat apararea cat si mijlocul au fost slabi. Parca erau aerieni.Totul s-a axat pe extreme.Daca juca cu Man si Coman de la inceput nu prea aveam sanse ca saracul Coman nu prea are chef sa alerge asa mult cum o facea Mihaila.Sa-i multumim lui Mihaila !

Nu are rost sa semnalizezi.. vezi pozitia lui Portelan Chiriches la goluri...

ciprianuniversitatea
ciprianuniversitatea  •  26 Martie 2021, 00:10
Postat de fabius_2014 pe 26 Martie 2021, 00:08

Mihaila a fost cel mai bun jucator din teren.

El, Man si Marin.

3980873398594792
Liviu Popovici  •  26 Martie 2021, 00:10

Gata, incepe GSP-ul cu ode aduse Eanisului. Presa de la noi este ocupata cu diferite campanii publicitare, fie pentru Eanis, fie pentru Mimao! Ce poti sa faci?

catalyn23
catalyn23  •  26 Martie 2021, 00:09
Postat de ntfo pe 26 Martie 2021, 00:08

*** tu vorbesti de 2-0 de parca eram in ultimul minut de joc. Tu nu observi cat de *** e afirmatia asta ? Cum *** erai mai aproape de victorie la 2-0 cand noi mai aveam o repriza de joc ? ***

capitalaardealului  •  26 Martie 2021, 00:09

***

gabri80el
gabri80el  •  26 Martie 2021, 00:08
Postat de valyomanyd pe 26 Martie 2021, 00:01

Ba, unde era Chiriches la golul doi ? De ce ii facea marcaj lu ' Popescu ?

ntfo
ntfo  •  26 Martie 2021, 00:08
Postat de catalyn23 pe 26 Martie 2021, 00:06

pai ma prostule *** ,unde erai mai aproape de victorie ,la 3-2 sau la 2-0 !? ca esti prost cu diploma...